2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

درد داره ولی نه اینکه غیر قابل تحمل باشه من شب راه رفتم از فرداش هم کاملا سرپا بودم فقط هم ۳ روز شیاف استفاده کردم سزارین خیلی راحته به نظرم حداقل از سلامت بچه ات مطمنی تازگیا خیلی اتفاقای بد شنیدم بعد طبیعی 

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
2738

من ک خیلی راضیم 

من پنج روزه بخیه هام آب شد نخش بیرون اومد روز سوم کاملا سرپا شدم دردشم با شیاف دیکلوفناک ک دکتر داد کاملذ قابل کنترل بود 

فقط نسکافه زیاد بخور و مایعات مثل شربت شیره انگور و شیره خرما زیاد بخور کمپوت هلو انجیر زرد آلو و گلابی هم بخور ک دفعت راحت باشه

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️

بهترین خاطره زندگیمه واقعا همه چی خیلی خوب بود. فقط فشارخونم پایین نمیومد یک هفته مرخصم نمیکردن هر 8 ساعت میومدن یه آمپول عضلانی میزدن اون خیلی درد داشت!

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!

موقع بلند شدن از تخت و راه رفتن خیلی درد داشتم

شب اولش هم همینطور ولی درد نصف شب بخاطر نفخ بود که به بخیه ها فشار میاورد

شرمندم خیلی اما وقتی شکم کار کنه اون درد هم از بین میره

دوسه روز بعدش راحت راه میرفتم

2706