2733
2739
عنوان

بچه‌ها کسی بوده دچار کاهش وزن ناگهانی شده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 15663 بازدید | 48 پست
آره این استرس لعنتی  دکتر چجوری بررسی کرد ؟

کار خاصی نکرد یه آزمایش خون فقط

و شرح حال

بعدش خودم متوجه شدم وقتی خیلی استرس دارم و شبا نمیتونم درست بخوابم دقیقا فردا صبحش وزنم کم میشه

دیگه سعی میکنم خیلی استرسی نشم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من بخاطر کرونا در مدت ۲۰ روز یا کمتر ۱۶کیلو وزن کم کردم. حتی دکتر باور نمیکرد پس روزی یک کیلو غیر ممکن نیست. کم کردن وزن ناگهانی بستگی به سرعت متابولیسم  هم داره. تنها دلیلش هم تغدیه نیست. گاهی کم آب شدن بدن یا حتی خطای ترازوست. خلاصه اینکه پیگیری کنید ولی خودتونو عذاب ندید

ندیدم که قویی به صحرا بمیرد
2740
سلام تاپیکتون رو الان دیدم. منم توی دو سه هفته 6 کیلو وزن کم کردم.  دارم دق میکنم از غصه. پای چ ...

سلام اگه هستین لطفا جواب بدین منم مثل شما هستم، شما چیکارکردین؟ بهترشدین؟ 

سلام عزیزم لطفا اگه هستین جواب بدین، منم مثل شما هستم رفلاکس دارم وزن کم میکنم شما چی شدین بهترشدین؟ ...

سلام دوست عزیز 

این تاپیک برای سال 97 هست و من هم دیگه اینجا نميام. 

الان هم اتفاقی اومدم سر زدم، پیام شما رو دیدم

بله خدا رو شکر من خوب شدم، من کاهش وزنم بیشتر بخاطر استرس بود که رفع شد 

در مورد درمان رفلاکسم هم تو تاپیک (کسی تجربه درد تو قفسه سینه داره) صفحه 2 کامل توضیح دادم که چکار کردم خوب شدم

شما هم اگر یک مدت رعایت کنید ان شاء الله مشکل رفلاکس تون حل میشه

سلام دوست عزیز  این تاپیک برای سال 97 هست و من هم دیگه اینجا نميام.  الان هم اتفاقی اومد ...

ممنون ارجوابتون، خداروشکر که بهترشدین منم خیلی استرس دارم بخاطرکاهش وزنم، انگاری جور فوبیای بیماری گرفتم همش تو اینترنت دنبال علائم بیماریهای مختلفم

ممنون ارجوابتون، خداروشکر که بهترشدین منم خیلی استرس دارم بخاطرکاهش وزنم، انگاری جور فوبیای بیماری گ ...

منم دقیقا همینطور بودم، اونقدر  استرس به خودم وارد کردم بخاطر همین موضوع که بجز کمبود وزن دچار بی‌حسی بدن میشدم

کلی طول کشید تا از شرش خلاص بشم و بتونم خودمو کنترل کنم

الان شما هم سعی کنید تا میتونید آرامش داشته باشید، دم کرده بابونه خیلی خوبه، هم آرامش بخشه، هم برای رفلاکس خوبه

ان شاء الله که زودتر مشکلتون حل بشه

منم دقیقا همینطور بودم، اونقدر  استرس به خودم وارد کردم بخاطر همین موضوع که بجز کمبود وزن دچار ...

ممنون عزیزم، اره منم همینطور بعضی وقتا کلا بدنم بیحال وبی حس میشه، ببخشید بازم سوال میپرسم چقد طول کشید تا خوب شدین وچقد وزن کم کردین؟ 

ممنون عزیزم، اره منم همینطور بعضی وقتا کلا بدنم بیحال وبی حس میشه، ببخشید بازم سوال میپرسم چقد طول ک ...

رفلاکس تقریبا 6 ماه طول کشید 

وزن هم دقیق یادم نیست، تقریبا 5 کیلو شد

2706