2733
2739
عنوان

بچه‌ها کسی بوده دچار کاهش وزن ناگهانی شده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 15663 بازدید | 48 پست
سلام تاپیکتون رو الان دیدم. منم توی دو سه هفته 6 کیلو وزن کم کردم.  دارم دق میکنم از غصه. پای چ ...

سلام دوست عزیز

خدا رو شکر فعلا خوبم .راستش مال من بیشتر واسه استرس و فکر و خیال بیخود بود.ضمن اینکه بخاطر مشکل معدم دیگه خیلی چیزا رو نمی‌خورم و پر خوری نمیکنم واسه همین وزن کم میکنم.

فعلا هم دیروز یه آزمایش خون دادم برای چکاب ببینم چی میشه 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر هم گفت نگران نباشم چون رژیم غذاییت تغییر کرده یه مدت کم می‌کنی بعد دوباره ثابت میشه وزنت

شما هم نگران نباش خود استرس باعث کاهش وزن ناگهانی میشه

دکتر هم گفت نگران نباشم چون رژیم غذاییت تغییر کرده یه مدت کم می‌کنی بعد دوباره ثابت میشه وزنت شما ه ...

خیلی ممنون از قوت قلبتون. منم بعضی از غذاها رو که واسه معده ضرر داره رو چند وقته نمیخورم. ولی اشتهام کم نشده . واسه همین نگران کاهش وزن شدم. آزمایش خون و مدفوع کامل هم دو سه ماه پیش دادم که همه چی نرمال بود. فکر کنم بازم باید آندوسکوپی بشم تا دلیلش مشخص بشه.

ببخشید شما به لانزو پرازول حساسیت ندارین؟ یا اینکه احساس نکردین باعث دردهای عجیب شکمی یا عذر میخوام تغییر رنگ مدفوعتون شده باشه؟من حدود سه هفتست دارم مصرف میکنم، اسید و سوزش معده مو کم کرده ولی حس میکنم دردهای عجیب شکمی واسم ایجاد کرده. نمیدونم بخاطر این قرصه یا مشکل دیگه ای واسم به وجود اومده. 

2728
خیلی ممنون از قوت قلبتون. منم بعضی از غذاها رو که واسه معده ضرر داره رو چند وقته نمیخورم. ولی اشتهام ...

خدا رو شکر که آزمایشاتون همه خوب بوده پس نگران نباشید .

اگه استرس دارید اونه که باعث کاهش وزنتون شده چون خودم تا درد میاد سراغم میشینم کلی فکر بد میکنم که نکنه چیز بدی باشه باور کن همون لحظه آب شدن بدنمو حس میکنم.

راستش چرا یکم دردهای خفیف و عجیب شکمی دارم 

من اول درد فقط تو قفسه سینه ام بود بعد از مصرف قرصا درد قفسه سینه ندارم ولی تو شکم چرا دارم

من  الان دو هفته اس در کنار قرصی که میخورم طب سنتی هم استفاده میکنم دردام خیلی کمتر شده پیشنهاد میکنم شما هم انجام بده خیلی موثره

شب قبل از خواب و صبح ناشتا عسل میخورم

چای رو کلا حذف کردم بجاش دمنوش بابونه میخورم همچنین دمنوش زنجبیل و پونه 

دمنوشا رو میتونی با عسل شیرین کنی

خیلی موثره حتما خودت سرچ کن تو نت ببین 

2738

خیلی ممنون از راهنمایی های خوب و دلگرم کنندتون. من 4 سال پیش آندوسکوپی کردم که مشخص شد رفلاکس دارم. رفلاکسم چون گرید a و خفیف بود دنبالش نرفتم. تا اینکه از اول تابستون امسال درد قفسه سینه و تپش قلب اومد سراغم. ضربان قلبم به 150 رسیده بود. چندین بار دکتر قلب رفتم و قلبمو کامل بررسی کردن گفتن سالمه. انواع و اقسام آزمایشها رو انجام دادم ولی چیزی نشون ندادش. 

تا اینکه از یه ماه پیش سوزش شدید معدم شروع شد و فهمیدم تموم مشکلات قلبم بخاطر معدم بوده و رفتم دکتر قرص لانزو رو همینطور رژیم غذایی محصوص معده رو شروع کردم. از وقتی قرصو شروع کردم سوزش معدم کم شد ولی دردهای شکمی گرفتم و مدفوعم تیره شده. چون وزنمم کاهش پیدا کرد خیلی ترسیدم چیز جدی تری باشه. هفته ی بعد قراره برم پیش دکتر تا واسم آندوسکوپی و کولونوسکوپی بنویسه تا ببینم چه بلایی سر معدم اومده. 

ان شاء الله خدا سلامتی بده مطمئن باش اصلا چیز مهمی نیست .اگه دستور بارهنگ و نعنای دکتر خیر اندیش رو انجام بدین حتما کامل خوب میشی اگه ویدئو شو دیده باشی گفته بدترین نوع بیماری معده رو درمان کرده .اینجا هم قبلا بچه ها براش تاپیک زده بودن و اکثرا نتیجه گرفته بودن.خودم هم می‌خوام انجام بدم

امیدوارم هر چه زودتر خوب بشید

در ضمن اصلا در مورد علایم بیماری تو گوگل سرچ نکنید که آدمو از زندگی ناامید می‌کنه همش الکیه

یه سرماخوردگی ساده رو ربط میده به بدترین بیماریها 

ان شاء الله خدا سلامتی بده مطمئن باش اصلا چیز مهمی نیست .اگه دستور بارهنگ و نعنای دکتر خیر اندیش رو ...

بله درست میگین به اینترنت نباید اعتماد کرد. مرسی عزیزم حتما دستورشو میگیرم انجامش میدم. یه دنیا ازتون ممنونم واقعا حرفاتون توی بدترین شرایط بهم دلگرمی و روحیه دادن❤

منم تو این ماه وزنم خیلی کم شده نگرانم البته استرس داشتم تو این ماه اما فک نمیکردم دیگه انقد لاغرشم کل لباسام گشاده گشاده دوسایز کمرم کم کردم اندو کولو شدم سالم بودم اما خیلی دلهره دارم چرا وزنم کم شده

2706