2733
2734
عنوان

دیشب از خونه داربودنم حالم به هم خورد

| مشاهده متن کامل بحث + 758 بازدید | 40 پست

من خانه دارم..دوست دارم شاغل باشم

ولی از خانه دار بودنم حالم بهم نـــــمیخوره

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دو تا دستام تو جیب شوهرمه فقط... سرکارم میرفتم خرج نمیکردم پس انداز کردم خونه خریدیم😁

منم دستام تو جیب شوهرم کلا باید اون تو باشه 😁😁😁تا مرد حس اقتدار کنه 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
من دو تا دستام تو جیب شوهرمه فقط... سرکارم میرفتم خرج نمیکردم پس انداز کردم خونه خریدیم😁

آفرین که پس انداز کردی خونه خریدی.

دخترک خنده کنان گفت که چیست...راز این حلقه زر...راز این حلقه که انگشت مرا... اینچنین تنگ گرفته است به بر...راز این حلقه که در چهره او...اینهمه تابش و رخشندگی است...مرد حیران شد و گفت... حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است...همه گفتند:مبارک باشد...دخترک گفت:دریغا که مرا...باز در معنی آن شک باشد... سالها رفت و شبی...زنی افسرده نظر کرد برآن حلقه زر...دید در نقش فروزنده او... روزهایی که به امید وفای شوهر...به هدر رفته هدر....زن..... پریشان شد و نالید که وای...وای این حلقه که در چهره او...باز هم تابش و رخشندگی است... حلقه بردگی و بندگی است...فروغ فرخزاد.....
2731

نه.. دوست داشتم پولدار بودم ولی شاغل نه..

شوهرمن که برای خودش همیشه گرون ترین چیزا رو میخره.. چند شب پیش دیدم از تو تل کتونی دیده داره سفارش میده میگم چند میگه ۶۰۰ میگم من وقت سونو دارم عین خیالت نیست اون وقت تو این اوضاع واجب کتونی به این گرونی سفارش بدی.. انگار با دیوار حرف میزنم.. شوهر تو برعکس شوهر منه..

2740
خب عزیزم شروع کنین کار کردن کار که حنما لازم نیس ادارای باشه یه کسب و کاری راه بندازین مثلا اگر هنر ...

لایککککک

دخترک خنده کنان گفت که چیست...راز این حلقه زر...راز این حلقه که انگشت مرا... اینچنین تنگ گرفته است به بر...راز این حلقه که در چهره او...اینهمه تابش و رخشندگی است...مرد حیران شد و گفت... حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است...همه گفتند:مبارک باشد...دخترک گفت:دریغا که مرا...باز در معنی آن شک باشد... سالها رفت و شبی...زنی افسرده نظر کرد برآن حلقه زر...دید در نقش فروزنده او... روزهایی که به امید وفای شوهر...به هدر رفته هدر....زن..... پریشان شد و نالید که وای...وای این حلقه که در چهره او...باز هم تابش و رخشندگی است... حلقه بردگی و بندگی است...فروغ فرخزاد.....
من شاغلم و خدارو شکر دستم توی جیب خودمه واقعا خیلی سخته بخای برای خرج کردن ب کسی حساب پس بدی

سلام عزیزم نه سخت نیست من خانه دارم ولی تمام حسابای همسرم با من مشترکه و کلا عابر بانک واسه خودم روز اول درست کرد ماهیانه هم برام پول میریزه ۶ سال هم هست ک ازدواج کردیم هنوز یادم نمیاد یک بار ازم پرسیده باشه ک چیکارش کردی درضمن هرچیزی هم بخوام جدا برام میخره خیلی ماهه بخدا

اره خیلی ناراضیم ازاینکه اینهمه وقتمو تو خونه صرف میکنم بدون هیچ درامد و پولی  حالم داره بهم می ...

عزیزم اینجوری به زندگی نگاه نکن تو برا شوهر وبچه هات داری زندگی میکنی 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.

منم خونه دارم ولی شوهرم تمام دست مزداشو میده به من تا با برنامه ریزی واسه اقساط و خرج خونه کنار بزارم اگه پولی موند هم جمعش کنم... اصلا هم حس اینو ندارم دستم تو جیبشه... بالاخره همینطور که اون بیرون کار میکنه منم خونه داری به نحو احسن میکنم بچه داری میکنم غذاهی خوب میپزم و.... 

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
ازخونه داری که خسته شدم 😟ولی من کلادیپملم دارم دانشگاهم نرفتم بااین وضعم کارازکحاپیداکنم 

برای پیدا کردن شغل که حتما نباید دانشگاه رفت، کلاسهای هنری یا مهارتهای دیگه هم می تونه مفید باشه

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2706