2726

دیشب برا شوهرم ی شلوار خریدم خیلی وقت بود خرید نکرده بود بعد گشادش بود یکم رفتیم عوض کنیم بعد قیمتو فهمید وکلی ناراحت شد ک چرا این قیمت خرید کردی تواین وضعیتمون و....فکرمیکردم خوشحال میشه اما.‌‌کاش خودم دستم توجیبم بود شماهام ناراضی هستید از خونه داری!؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نه خیییییلی دلم میخواد برم سر کار شوهرمم بیکاره از لحاظ مالی به بن بست رسیدیم

ولی کو کار بچه شیرخوره هم دارم

گروه آبی💙وزن شروع۸۰💙۷۹/۲۰۰💙۷۸/۱۰۰💙۷۷/۹۰۰💙۷۷/۳۰۰💙۷۶/۸۰۰💙۷۶/۱۰۰💙۷۵/۳۰۰💙وزن فعلی۷۴/۲۰۰💙وزن هدف۶۵💙تاریخ شروع۸.۷.۹۸💙قد۱۷ق۰❤باتشکرازبامدادخمارعزیز❤   چالش۶۳روزه تا شب یلدا به هدفم میرسم با یاری خدا💙هدف چالش۷۰💙

منم خیلی دوست دارم دستم تو جیب خودم بود قرون به قزون پولی که بهم میده رو حساب پس میگیره ولی با دوتا بچه کوچیک نمیتونم

❤💗💟❤💗💟❤💗💟❤💗💟❤💗💟💗❤💗فقط خواستم با عکس پروفایلم ست شه😛

ممکنه  یسریا بگن نه مثل ملکه هاااااااااا تو خونه نشستیم وظیفشه خرجمونو بده اما خب دوستم یکی از مزایای شاغل بودن همینه ...اما ناراحت نشو ... چیزخاصی نبوده . این برای هممون پیش میاد 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2706