2733
2734

بچه ها من سرویس چوبمو سفارش دادم....۱۰روز دیگه آماده میکنه(البته هر بار ی قری میاد طرف که مازاد پول بگیره) ناهار خوریم ۴نفره است دلم میخواد۶ نفره اش کنم ولی به سازنده که میگم میگه میز و دوتا صندلی با خودتون و احساس میکنم میخواد مازاد اینجوری از ما بگیره 

حالا به نظرتون چیکار کنم؟ همون ۴نفره خودمو بگیرم

در ضمن الان پولای دیگه ایم باید برای چیزای دیگه خرج کنم..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

من ۸ نفره گرفتم..بنظر منم ۶ نفرش کن.روز به روز داره گرون میشه

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
یعنی چی میز با دو تا صندلی با خودتون؟؟متوجه نشدم

یعنی چون قبلآ پول کامل دادم تسویه کردم.الان میخواد به خاطر گرونی ۲تا صندلی و میز بیشتر از واقعیت بگیره(آخه همش بهانه میاره لفتش میده)

صنایع چوبیا همشون همینن خیلی زرنگ تشریف دارن

بله عزیزم من برج۳ تسویه کامل کردم...ولی چون جا نداشتم تحویل نگرفتم گفتم بهش اماده کن بعد نگی مازاد میخواما....آخرشم کلی اذیت میکنه