2737
2734

دوستان من از پارسال تا دوماه پيش افتادگى ناگهانى پلك چشم چپمو داشتم 

الان دوباره چنروز ه شروع شده 

خيلى اعصابم داغونه واقعا ديگه نميكشم باز اول دكتر برم و هركدوم يه تشخيص بدن آخرم باز برگرده 

خواستم بدونم كسى بوده تجربه كرده باشه

دركائنات كاستى وفقر وجود ندارد زيرا كائنات منبع همه ى انرژى وثروتهاى روى زمين است پس من ميخواهم واو ميدهد😍            خداياشكرت كه تمام درهاى سلامت ورحمت وثروتت برويمان باز است🙏

حساس نشو منم اینجوری شدم قبلا

واسه حساسیت الرژیکه تو زمستون اینجوری میشی بعدا خوب میشی 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معمولا به خاطره خستگی و خواب الودگی بیشتر مشخص میشه

اعصابت چطوره ارومه؟؟

فوقه فوقه با یه عمل کوچیک حل میشه عززیزم

مادرزادی که نیست که

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  
2731

کرم دور چشم کیو وی بخر ( تضمین نمیکنم ولی بد نیست) کلا کرم مخصوص الرژی پشت چشم بزن من ویتامین ا میزدم چون پوست پشت چشمم خشک میشد میفتاد 

خوب شدم گرمی اینام نخور 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩

تو رو خدا حتما حتما پبگیری کن اصلا سرسری نگیر دور از جون شما دور از جونتون من یکی از دوستام اینجوری سد رفت چشم پزشک خداروشکر خیلی دکتر خوبی بود با اولین معاینه شک کرد فرستادش پیش متخصص مغز و اعصاب اونجا تشخیص میاستمی دادن یعنی بیماری خود ایمنی ولی چون خیلی زود تشخیص دادد الان تحت کنترله و داره زندگی عادی میکنه

2738
دفعه پیش چیکار کردی که خوب شدی؟

آزمايشاى زيادى دادم آخرش گفتن كه كمبود ويتامينه 

دارو مصرف كردم بهتر شد اما هنوزم دارم همون دارىهارو مصرف ميكنم 

الان شديدتر از قبله

دركائنات كاستى وفقر وجود ندارد زيرا كائنات منبع همه ى انرژى وثروتهاى روى زمين است پس من ميخواهم واو ميدهد😍            خداياشكرت كه تمام درهاى سلامت ورحمت وثروتت برويمان باز است🙏
حساس نشو منم اینجوری شدم قبلا واسه حساسیت الرژیکه تو زمستون اینجوری میشی بعدا خوب میشی 

آخه از پارسال من درگير شدم  ام ار اى دادم مغز دادم هر دكتر يه چى گفته 

دكتر مغز واعصاب گفت كه شك به بيمارى مياستنى گراو دارم 

بعد آز دادم گفت نه ندارى 

ويتامينت كمه باز الان برگشته

معمولا به خاطره خستگی و خواب الودگی بیشتر مشخص میشه اعصابت چطوره ارومه؟؟ فوقه فوقه با یه عمل کوچیک ...

نه فدات نيست

از پارسال شروع شده 

پتوز نيست كه عمل كنن 

شديد ميشد دوباره بهتر ميشد اما كلا دوماه خوب خوب شد 

الان باز برگشته 

آخه از پارسال من درگير شدم  ام ار اى دادم مغز دادم هر دكتر يه چى گفته  دكتر مغز واعصاب گف ...

عزیزم ام ارای چیهههه این دکترا خل و چلن روت عیب گذاشتن😐 

حساسیت به یچیزی داری واسه اونه 

منم یه وقتایی اینجوری میشم، معمولا وقتی خسته هستم

يعنى خيلى شديده عزيزم؟

ديگران متوجه ميشن؟

نه فدات نيست از پارسال شروع شده  پتوز نيست كه عمل كنن  شديد ميشد دوباره بهتر ميشد اما ك ...

قرصه اعصاب بهت ندادن؟؟نکنه ماله اعصاب  و استرس باشه؟

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  
2706