2737
2739

میخوام آدزیر بدم به دختر ۹ ماهم 

نیازه جداگانه مولتی ویتامین بدم؟ مقدار آهن و ویتامینش کافیه دیگه؟

ناز دخترم تو زیباترین نغمه ی عاشقانه ی منی❤🥰❤

من ادزیر میدم. کاملا کافیه ولی مشکل اینه که چون در کنارش ویتامین ث نیست باید با اب میوه خورده بشه وگرنه جذب آهنش کمتر میشه. 

اگه پیشنهاد میخوای تو همین قیمتها قطره میم خوبه ولی حتما بعدش آب بده و مسواک انگشتی بزن

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ادزیر میدم. کاملا کافیه ولی مشکل اینه که چون در کنارش ویتامین ث نیست باید با اب میوه خورده بشه وگ ...

قطره ی آدزیر خریدم آخه دندونارو سیاه میکنه این قطره هم؟

2728
قطره ی آدزیر خریدم آخه دندونارو سیاه میکنه این قطره هم؟

بله ادزیر هم سیاه میکنه البته اگه کاری که کفتم رو انجام بدی نه‌ پسر من از

۴ ماهگی ادزیر میخوره الان ۱۵ ماهه اس. من بعدش بهش شربت آبلیمو میدم

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
بله ادزیر هم سیاه میکنه البته اگه کاری که کفتم رو انجام بدی نه‌ پسر من از  ۴ ماهگی ادزیر میخو ...

من فروس سولفات میدادم ایرانی میریختم ته گلوش پشتشم آب میدادم سیاه نشده 

ممنون از راهنماییت گلم منم همین کارو میکنم

بله ادزیر هم سیاه میکنه البته اگه کاری که کفتم رو انجام بدی نه‌ پسر من از  ۴ ماهگی ادزیر میخو ...

همون ۱۵ قطره بدم دیگه نیم ساعت بعد از غذا؟

همون ۱۵ قطره بدم دیگه نیم ساعت بعد از غذا؟

یک سی سی

2738
یک سی سی

بدبختی دارم بخدا دادم دخترم بزور دعوا خورد اصلا دهنشو باز نکرد صورتشو کثیف کرد تا حالا هرچی قطره ی خوب دادم پس زده ایرانیه هم بزور میریزم ته حلقش آیروویت و فروگلوبینم دادم نخورده چجوری میدین شما با شربت آبلیمو قاطی میکنی میدی میخوره؟