2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخیه چجوریه؟🤔من پسرم حلقه بود خدا روشکر خوب بود

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
2728
بخیه چجوریه؟🤔من پسرم حلقه بود خدا روشکر خوب بود

منم پسر اولم حلقه بود

برا اين پسرم بردم يه جايي گفت مدل بخيه ميزنه منم ترسيدم ختنه نكردم

ولي مثله اينكه اين مدل هم خوبه

ميخام ببينم كسي تجربه داره

2738
بخیه خیلی بهتره

جدي؟؟؟

اذيت نميشه بچه؟؟

از چه نظر بهتره به نظرت؟

من پسر اولم كه حلقه بود خيلي طول كشيد تا اون باندش افتاد

اخرم يه ذره گوشت اضافه داره😔

شرمنده عروسم شدم😂

عزیزم من خیلی تحقیق کردم و... برای پسرم با چندتا پزشک اورولوژ کودکان ، جراح کودکان و متخصص اطفال صحبت کردم، ۹۰٪ میگن حلقه بهتره، اولا جراحی بخاطر خونریزی حتی امکان مرگ داره، دوم داروی بیهوشی ضعیف استفاده میکنن که خودش عوارض داره، سوم اغلب پزشکانی که میخوان یه پول بیشتری برای جراحی بگیرن جراحی رو پیشنهاد میدن

درباره پسر خودم دکتر اورولوژ کودکان معاینه کرد و گفت حلقه نمیشه گذاشت و پوستش یکم کمه و باید جراحی بشه که بردم مرکز طبی جراحی شد و کلی بچه اذیت شد، البته چاره ای نبود وگرنه دچار مشکل میشد، پسر خواهرم امسال با حلقه پیش متخصص جراحی کودکان ، حلقه گذاشت عالی بود

در کل باید ببری متخصص اورولوژی اطفال یا جراح اطفال ، وگرنه پزشک عمومی و متخصص اطفال معمولی خطا های زیادی ممکنه پیش بیاد

2706