2752
2734

بچه ها من امروز رفتم تخمک کشی برای میکرو...شیش تا فولیکول با سایز مناسب داشتم که فقط توی سه تاش تخمک بود!!!!😥😔😢😢😢😢

احتمالا این دوره شکست بخوریم چون معلوم نیست با این تعداد کم اصلا جنینی تشکیل بشه😰😓 مشکل از همسرمه با مشکل کم تحرکی و شکل اسپرم😞 توروخدا نظر بدین و برامون دعا کنید دوستها😢🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

توکل به خدا ان شاالله تشکلیل میشه و انتقالش هم موفق آمیزه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فعلا که الان دیگه مشکل از جفتتونه خدا بزرگه

ازمایشهای من همه گفتن همه چیز نرماله...ولی بدنم به داروهای هورمونی که مربوط به بزرگ شدن تخمکه زیاد واکنش نشون نداد.

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
تو ذهنم یک عالمه سواله فقط😅

از الان فقط بگو من مامان میشم سه تاهم جنین درس میشه فقط فاز مثبت بده

گاهی نخوانده قرعه بنام تو میشود...گاهی نمیشود ک نمیشود.‌..الهی شکر
ازکجا میفهمن داخلشون تخمک هست؟ یعنی اگه آدم مثلا ۸ تافولی خوب داره ممکنه خالی باشن؟

اره سلول اوسیت لزوما تو همه ی فولیکولها نیست...کسایی که فولیکول بالای ده پونزده تا دارن ممکنه مثلا ۷-۸ - ۱۰ تا تخمک داشته باشن...ممکنه هم ۱۵ تا

جنین شناسی بعد از پانکچر میگن چندتا تخمک داشتی

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2706