2733
2734

سلام

چند ساعته پیش تو یه کانالی فیلمی دیدم حالم واقعا خراب شد. 

که یه دختره تو اینستا به پسره فوش داده و توهینش کرده. 

و پسره هم با کینه ای که از دختره داره نقشه دوستی میکشه.

و دختر رو به سیرجان دعوت میکنه و میبره تو یه باغ و تا میتونه دختره رو کتک میزنه. 

آخه چرا یه دختر میتونه انقد ساده باشه و با چهارتا کلمات محبت امیز خام میشه و میره سیرجان و اون اتفاق میفته؟؟!!! 

***خواهش میکنم به بچه هامون از اول یاااد بدیم بجز خانواده به هیچکس اعتماد نداشته باشن***!!!

خونواده و خود دختره هم رضایت دادن

۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

آخه تهراااااان 

سیرجاااااااااااان 

دخترا دیگه ترس و حیا و همه چی رو گذاشتن کنار 

فک کنم اگه به یه پسر میگفتن برو سیرجان از ترس نمیرفت ولی دختره رفته 

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
عزیزم این بچه هارو ماهواره و اینترنت تربیت کرده ، به نظرتون بهتر از این میشن؟ کجان اونایی که مذهبی ه ...

همینه دیگه بی قید و بندی میشه همین بعد بهش میگن آزادی

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
2706