2733
2739
عنوان

فقط و فقط اونایی که توی خونه سگ نگهداری میکنن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 15981 بازدید | 200 پست

سلام 

من یه سگ شیتزو مال تیز توی خونه نگه داری می کنم. 

کلا شش ماهشه ولی بسیاااار مودب و حرف گوش کنه

جای جیشش رو بلده. و بیشتر از 18 حرکت هم بلده(نمایشی و فرامین اصلی ) 

سختی های خودشو داره ولی واقعا خیلی سگ داشتن خوبه🌈

مثلا توی بیرون بردن گشت و گذار بیرون نشکلی ندارید؟ توی سفر میشه برد؟چقدر تو خونه تنها میمونن سگهای ش ...

سگ ها تا 10 ساعت می تونن تو خونه تنها باشن

اگر شرایط دارید می تونید ببرینش مسافرت با خودتون

و بیرون رفتن هم هفته ای یک یا دوبار کافیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سگ ها تا 10 ساعت می تونن تو خونه تنها باشن اگر شرایط دارید می تونید ببرینش مسافرت با خودتون و بیرو ...

بله عزیزم🥰 الان تقریبا داره ۲سال میشه که یه فرشته کوچولو پیشمون هست و زندگی رو برامون زیباتر کرده اون سوالاتم مربوط به گذشته بود که اطلاعی نداشتم. ولی بازهم ممنونم که اطلاعاتت رو اینجا به اشتراک گذاشتی😊

بله عزیزم🥰 الان تقریبا داره ۲سال میشه که یه فرشته کوچولو پیشمون هست و زندگی رو برامون زیباتر کرده ا ...

چ تاپیک خوبی اینکه بعدشم اومدی تجربتو گفتی عالی بود. منم میخگام ی جیبی بخرم دوس دارم خیلی

2728
2738

هر وقت یاد بگیریم توی زندگی هم دخالت نکنیم. علاوه بر کتب دینی کتابهای علمی و دانستنی ....هم بخوانیم. تا کم اوردیم به احادیث اشاره نکنیم. خودت زندگیت رو بهشت کنی بدون اینکه به فکره ورود و خروج ملائکه باشی...

اونوقت دنیا گلستان میشه

2706