2752
2734

سلام دوستای گلم من 5شنبه ای یو ای کردم جمعه کمی لک داشتم و الانم ترشحات پنیری و یه کم خارش دارم 

کسی مثل من بوده که با این اوصاف باردار باشه؟ به نظرتون لک و عفونت مانع بارداری یا شانس کم بارداری نمیشه؟ خیلی نگرانم 

گاهی امیدوارم و گاهی ناامید دلم میخواد گریه کنم 

یا حسین به حق علی اصغرت (رب هب لی من لدنک ذریت الطیبه انک سمیع الدعا رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین )

بشین یکم گریه کن حالت بهتر میشه من دو بار ای یو ای منفی دارم فقط ۱۵ درصد جواب میده خیلی خودت رو اذیت نکن

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی خیلیا رو دیدم با این روش باردار شدن 

هر روز امپول پرژسترون میزنم به زور راه میرم  و میشینم خیلی درد دارم برام دعا کنید 

یا حسین به حق علی اصغرت (رب هب لی من لدنک ذریت الطیبه انک سمیع الدعا رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین )