2737
2739
عنوان

مشکلات من در دوران عقد

1296 بازدید | 53 پست

سلام بچه ها

اومدم باهاتون یکم دردودل کنم. و ازتون یکم راهنمایی بخام.من توی دوران عقد هستم .

خواهرشوهر من روزای اول عقدمون خوب بود و من هم اخلاقم جوریه ک دوس دارم با همه صحبت کنم گرم و اجتماعی ام.ایشون از اول زیاد گرم نمیگرف منم میگفتم اشکال نداره اخلاقش اینجوریه. هیچوقت دوس ندارم کسی روی ظاهر من و همسرم نظر بده از اولم همینجور بودم.ولی ایشون روی همه خانواده نظر میداده از اول و چون من وارد خونواده شدم و دیگه نمیتونست این کارو بکنه ازم دوری میکرده .مثلا دوس داره ب همه بگه چی بخرن چی بپوشن کدوم مغازه برن...یا توی خونه...همه جا...همش هم هرموضوعی پیش میاد میخاد خودشو دخالت بده ک من بهتر میفهمم...من این هارو اوایل نمیفهمیدم فک میکردم خیلی خوبه اما اتفاقی افتاد ک دستش رو شد.حالا بماند چ اتفاقی ولی از وقتی ک بحث عروسی ما اومد وسط حسادتش شرو شد...وقتی میریم اونجا روشو اونطرف میکنه کلا با من ک فقط در حد سلام حرف میزنه...بعضی روزا کلا توی حالت باده با هیشکی حرف نمیزنه بعضی روزا مثلا میخاد با همسرم حرف بزنه ک لج منو دربیاره...وقتی جاریم با من درباره عروسی حرف میزنه میاد خودشو میندازه وسط و حرفو عوض میکنه...خلاصه خیلی حسوده...منم هرچی میشه ب همسرم میگم اما ن با گله...ایشونم میگه میدونم ک خاهرم چجوریه همیشه میگه اعصابتو خورد نکن اگر فک میکنی با جواب دادن اروم میشی جوابشو بده اگر فک میکنی با بی محلی اروم میشی بی محلی کن میگه از اول ازدواج حسودی میکرده اما تو متوجه نشدی...ولی من بحثم اینه ک بدی بهشون نکردم.من همیشه احترام سرم میشه. سرم توی لاک خودمه نمیدونم چ مشکلی با من داره...دوس داشتم ک رابطمون خیلی بهتر باشه چون دیدم کسایی رو خیلی خوبن با خواهرشوهراشون.مثلا ب من عیدی میدن ایشون نباید بفهمه.

الانم ک عروسیمه میترسم ک حسادتش باعث بشه عروسی خوب برام نگیرن. یعنی حرفاش روی پدر و مادر شوهرم تاثیر بذاره.ب نظرتون تاثیر میذاره؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

براي بدتر نشدن اوضاع تحمل كن صبور باش احترام بزار با شوهرت خوب باش تا عروسي رو خراب نكنن 

وقتي رفتي سر خونه زندگيت ديگه نخواستي ريخت شونم نبيني مهم نيست

خدايا سپاسگزارم كه هستي 💕👨‍👩‍👧‍👦💕
2738
براي بدتر نشدن اوضاع تحمل كن صبور باش احترام بزار با شوهرت خوب باش تا عروسي رو خراب نكنن  وقتي ...

بخدا من یه بارم جواب ندادم.همیشه احترام میذارم به همشون.من میگم عیدی دادن ب من چ ربطی ب اون داره مگه پول اونه؟ 

اره مطمئن باش حرفاش تاثیر میذاره..منم خواهرشوهرم خیلی خیلی حسوده چون شوهرش بهش محل نمیداد عقده ایی شده بود..خرید عقده م که خراب کرد نذاشت منو شوهرم اصلا نظر بدیم هرچی خریدم خیلی خیلی زشت بودن چون اون انتخاب کرد ..واسه عروسیمم که به زور و دعوا خودش رفت اتلیه مزحرفی و تالار کوچیکی پیدا کرد و لباس عروسم که خیلی زشت و قدیمی بود یک ماه من کارم شد گریه و زاری واسه مراسم عروسیم که خودم نتونستم اونطور میخام بشه.هنوزم ک هنوزه حسرت لباس عروسیم ک زشت بود تو دلم مونده...

28 مطلقه

به نظرم خرش کن بهش بگو تو سلیقت خوبه بیا بریم خرید و اینا😅بذار این عروسی به خوبی تموم شه دیگه محلش نده😜

تو نباشی یکی بهتر،مگه قبل اینکه تواصن باشی طبیعتمارو لنگ میذاشت؟!...نه😏
2706