2733
2734
عنوان

چکار کنم که خوش اخلاق باشم؟

9439 بازدید | 41 پست
سلام دوستان. خیلی نراحتم از دست خورم. من خیلی آدم کم حوصله ای هستم. قبل از ازدواج و حاملگی کم حوصله بودم حالا بدتر شدم. یک نفر دوتا سوال ازم بپرسه اعصابم خورد میشه، بهش می پرم .دلشو میشکنم. بعدش خودم ناراحت میشم. عذاب وجدان می گیرم و ...... اگه یکی ناگهانی از خواب بیدارم کنه تا آخر روز اعصابم خورد میشه به همه گیر می دم و پاچه میگیرم. دوست دارم خوش اخلاق باشم. با حوصله باشم صبور باشم. ولی نمی شه. شوهرم هم خیلی حساسه زودی بهش بر می خوره و باهم دعوامون میشه. منم میرم منت کشی. بچه ها چکار کنم؟ کتابی چیزی بهم معرفی کنید تا منم آدم بشم. شاید اگه آدم واقعا مومنی بودم الان این همه بدبختی نداشتم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم همون طور که خودت گفتی باید صبرتو بیشتر کنی بشین با خودت فکر کن که اگه یه همچین مسئله ای پیش اومد اول نفس عمیق بکشم اسم خدا رو بیارم . بعد صحنه رو ترک کنم . صبور باشم بهترین تصمیم رو بگیریم بعد عملیش کنم. سعی کن چیزایی که عصبانیت میکنه بنویسی بهشون فکر کنی که اگه دوباره پیش اومد چیکار کنم بهتره؟
با خدا باش و پادشاهی کن..........
2738
مرسی ریحون جون

هر وقت دیدی چیزی عصبانت میکنه نفس عمیق بکش و به اون لحظه فکر نکن جلوتر روببین... و بدون که قطعا خیلی زود از کار خودت پشیمون میشی سعی کن با لبخند همه چیز رو از یاد ببری
اگه دیدی نمیتونی خودت رو کنترل کنی اون لحظه صحنه رو ترک کن و برو جلو پنجره یا تو حیاط
خواهش میکنم عزیزم منم تقریباً یه همچین مشکلی داشتم ولی با این راه حلی که بهت گفتم خیلی رفتارم بهتر شده ، من بیشتر لوس بودم البته خیلیم بهونه میگرفتم.

ببین به شوهرت و اطرافیانی که داری و باهاشون راحتی بگو چیا ناراحتت میکنه بگو انجام ندن.

به شوهرت بگو چیا خوشحالت میکنه همون کارو برات انجام بدم خیلی معجزه میکنه.
با خدا باش و پادشاهی کن..........
2706