2733
2734
عنوان

اگزمای پسرم

60 بازدید | 5 پست

سلام بچه ها پسرم دوسال وچهارماهشه اگزمای شدید داشت که بادارو کنترل ویه ساله تقریبا خوبه وداروهاش رو هم قطع کرده بودم ولی دیگه از نظر غذایی حتی اونایی که منع شده بودن رو هم الان بهش میدم تا اینکه چندوقت پیش باز دیدم که یکم علائمش برگشته دوباره بردمش دکتر ودارو داد ولی راضی نمیشه مرتب بهش پماد بزنم بعد چندروز قطش کردم ولی الان دوباره لپاش دونه زده اینم بگم خیییلی این روزا شیر وبیسکوییت میخوره دلمم نمیاد بهش ندم بخصوص بیسکوییت رو حالا بنظرتون چیکار کنم؟

وقتی اگزاما داره باید تا اخر عمر پرهیز داشته باشع

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پسر من یک سال و 5 ماهشه از نوزدایش درگیر بودیم هی خوب میشه بعد چند هفته دوباره علایمش ظاهر میشه... ...

اخه دخترمم تا دوسالگی خفیف داشت ولی با یه دوره کوتاه که درمان شد تا الان که شیش سالشه خداروشکر دیگه علائمی نداره

اخه دخترمم تا دوسالگی خفیف داشت ولی با یه دوره کوتاه که درمان شد تا الان که شیش سالشه خداروشکر دیگه ...

خب خدا رو شکر که برای دخترتون برطرف شده 

انشالا برای پسرتون هم کامل خوب بشه

دکتر چه پرهیز غذایی براش داده؟ من متوجه شدم پسرم به حریره بادوم حساسیت داشت دیگه نمی دونم به چیا حساسیت داره