2737
2739

من بچمو تو هفته ۲۸ بدون دلیل از دست دادم کسی هست شرایط من داشت بعدش بچه دار شده باش ؟.تو بارداری چیکار کردین تا دوبار اون اتفاق نیفت .؟

چی شد بچه ات؟؟؟

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یکی بهم از فشار تو بارداری گفته بود که هفته36بچه اش خفه شده بود تا پسرم بدنیا بیاد سکته کردم نزدیک خونمون درمانگاه بود هر3روز میرفتم فشارمو میگرفت حالا فشارم نداشتما.ولی ترسیده بودم

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2738
دو روز قبلش دکتر رفته بودم سونو هم دادم هیچ مشکلی نداشت نمیدونم چی شد 😭

قضیه مال کی هست

نزدیک چهار ماه

غصه نخور بازم نی نی دار میشی توکلت بخدا.درست میشه همه چی

ممنون عزیزم .فقط دعام کنید بچه ندارم

بعد سختی اسونیه خواهر.توکلت بخدا باشه 

ممنون عزیزم .فقط دعام کنید بچه ندارم

منم شب یلدا همین تو 28 هفته بچمو از دست دادمم البته برای من دلیلش مسمومیت بارداری بود خونرسانی به جنین ضعیف بود تو بارداری بعدی باید به احتمال زیاد اسپرین و داروهای رقیق کننده خون مصرف کنیم خیلی روحیم داغونه شما چجور باهاش کنار اومدی راحت باردار شده بودی؟

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
منم شب یلدا همین تو 28 هفته بچمو از دست دادمم البته برای من دلیلش مسمومیت بارداری بود خونرسانی به جن ...

سلام انشالله خدا دامنت سبز کن خیلی سخت من ک داغون شدم همش فکر وخیال

2706