2737
2739

این تاپیک رو زدم واسه اون تعدادی که حرفم رو باور کردند

،خواستم  بگم خداروشکر شرایط بهتر شده

- تو فک کردی من ی فاحشه ام؟ +همه ی ما فاحشه ایم گریس،فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو می فروشه،یکی شعورشو،یکی انسانیت...

خودتو نمیخواد ثابت کنی  چون با اسکرین هم چیزی ثابت نمیشه 😁😁😁😁

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیشناسمت بعدیی

- تو فک کردی من ی فاحشه ام؟ +همه ی ما فاحشه ایم گریس،فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو می فروشه،یکی شعورشو،یکی انسانیت...
قضیه چی بوده

تاپیک قبلیم...دعوام شده بود....که البته بیشتری ها گفتن رمانِ

2738

عزیزم من از اول هم بهت اعتماد کردم.

حالام این تاپیکتو قفل کن تا سیل اراجیف روونه نشده

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
نمیدونم قضیه چیع

تاپیک قبلیم....اما قبل از اینکه بخونی،اگه مثل بقیه میخوای بگی رمانه،بهتره نخونی گلم

تاپیک قبلیم....اما قبل از اینکه بخونی،اگه مثل بقیه میخوای بگی رمانه،بهتره نخونی گلم

هر دو تا تاپیکتو قفل کن

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
عزیزم من از اول هم بهت اعتماد کردم. حالام این تاپیکتو قفل کن تا سیل اراجیف روونه نشده

چجور میتونم قفلش کنم؟

2706