2737
2739
عنوان

از دعای خیر تک تکتون ممنونم🌹❤

112 بازدید | 18 پست

دو روز پیش دوتا تاپیک زدم گفتم مامانم ی چشمشون کامل سیاه شده خداروشکر هزار بار بردمش پیش ی فوق تخصص عالی گفت با سه تا آمپول خوب میشه اولیشو امروز صبح تو چشمش تزریق کرد یکم بهتر شدن ولی بازم سیاهی میره چشمش دست تک تکتونو میبوسم و واسه سلامتی خودتون و مادراتون ۱۰۰۰ تا صلوات میفرستم اوناییکه دارن انشالله دور ازهربیماری اوناییکه ندارن خدا بیامرزتشون و باصالحان همنشین بشن ممنونم🌹❤بازهم به دعای خیرتون نیاز دارم فراموشم نکنین منم واس تک تکتون دعا میکنم دوستانم انشالله به ارزوهای دلتون برسین ❤❤

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره❤ عشق همسرم هسدم💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی که خدا مادرتو بهت ببخش عزیزدلم 

خدا حافظش باشه 

و سایش بر سرتون😍😍😍😍

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2728
الهی ک مادرت شفای کامل پیدا کنه مادر منم سلامتیشو ب دست بیاره

الهی که مادرشمام سلامت بشن الهی امین❤

الهی که خدا مادرتو بهت ببخش عزیزدلم  خدا حافظش باشه  و سایش بر سرتون😍😍😍😍

همچنین شمام به ارزوی تو دلت برسی❤❤

خداروشکر که حال مادرشون خوب شد. ان شاءالله كه سريشون هميشه بالاي سرتون باشه.... میشه برای منم دعا ...

انشالله هر حاجتمندی حاجتشو بگیره انشالله به ارزوتون برسین چشم حتما❤

سلام گلم خداروهزاربار شکر که خدا حاجتتون رو داد بخدا هروقت میام میبینم ی نفر یا باردار شده یا حاجتش رو گرفته از تمام وجودم خوشحال میشم انگار خودم حاجتم رو گرفتم خدارو هزار بار شکر که امشب کمی راحت ترمیخوابی

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2738
الهی ک مادرت شفای کامل پیدا کنه مادر منم سلامتیشو ب دست بیاره

انشالله بزودی تایپیک شمارو ببینم و خوشحال بشم که مادرتون سلامتیش رو بدست اورده باشه

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
سلام گلم خداروهزاربار شکر که خدا حاجتتون رو داد بخدا هروقت میام میبینم ی نفر یا باردار شده یا حاجتش ...

❤❤ فدات اره واقعا بعد سه روز اشک و التماس خدا امشب راحت سر گذاشتم انشااالله شمام به حاجتت برسی

سلام خانومی برای قلبت رفتی دکتر؟منم مثل شمام خیلی نگرانم

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
2706