2737
2734

دوستان من وسواس دارم به نجاست و تمیزی راستش خیلییی تفحص و جستجو میکنم هرچیزی رو تا تهش میرم،اط این وضعیت خسته شدم و واقعا میخوام درمان کنم حالا به هرروشی،شما ها اط تجربه هاتون میگید ک کمکم کنید،ثوابه واقعا،امروز شوهرم شورتش نجس بوده رفتع حموم باز همون شورتو پوشیده حالا من میگم حتما موقع پوشیدن شورت پاهاش نجس شده و خرجا پاگذاشته نجس کرده همه جای خونه،دارم دیوونه میشم بنظذتون نجسه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم نجسی از خشک به خشک منتقل نمیشه

و اینکه عذاب نده خودتو داغون میکنی 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2740
من میگم خوب اذم از حموم ک درمیاد پاهاش خیس یا تره خوب،

خوب مگر پادری نداشتی دم حمام انشالله که خشک بوده سخت نگیر خانم گل 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
متاسفانه منم وسواسم الانم مامانم خرماخورد دستشوتاآرنج کرددهنش گفتم مامان نکن گفت دست دهنیموکه دیگه ن ...

بنظرم مشکل تو خیلییی ساده تر از مشکله منه،چون تو با نجسی کاری نداری

2706