2733
2734
عنوان

کسی نوزاد با این مشکلات داره؟

1365 بازدید | 11 پست

آیا کسی رو میشناسید یا کسی خودش تو فامیل بوده ک موقع تولد احشا شکمی(روده و کبد و اینا)و قلبش بیرون از حفره شکم و قفسه سینه باشه و بعد از تولد عمل کرده باشه و الان زنده باشه و بهبود پیدا کرده باشه؟

کسی رو میشناسید؟

اگر بله زندگی بعد از عملشون چ جور بوده؟

اسم علمی اش آمفلوسل هست...

خواهر من این تشخیص را سونو براش گذاشت. انقدر استرس و گریه و مردد بین سقط و عدم سقط بود. نهایتا هفته 20 بود فکر کنم که رفت مجوز از پزشک قانونی برای سقط گرفت. پزشک قانونی ازش خواست یک سونو دیگه بره تا بتونه مجور سقط بگیره. وقتیکه رفت گفتند جنین سالمه.

الان پسر خواهرم 4 سالشه و بسیار پسر شیرین و خوش زبونیه...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم‌واقعا متاسفم اما اگه مشکل تشخیص داده شده ریسک نکن و سقطش کن 

میشه برای سالم به دنیا اومدن دخترم و سلامتی خودم صلوات بفرستید ؟ لایک کنید منم براتون بفرستم مرسی مهربونا 🥰امیدوارم بعد از ۹ سال بتونم توی آغوشم بگیرمت و بهت شیر بدم مطمعنم خدا تو رو دوباره بهم داده اینبار قلبت سالمه بدنت سالمه انشالله😓

فرشته من ۳تا مشکل داره.قلبش بیرون ه

روده و کبدش بیرون ه

چین پشت گردنش باید زیر ۳ باشه برا من ۶و۶ هست...دلم رو ب اشتباه بودن چنتاش خوش کنم؟  

فقط دارم تحقیق میکنم ک اگر احتمال سندرم داون و تریزومی تو آمنیو منفی بود برم پیش جراح اطفال ببینم احتمال موفق بودن عمل جایگذاری قلب تو سینه و جایگذاری احشا تو شکم چقدره؟برای قلب ۶نفر تو دنیا بودن ک ی نوزاد قزوینی هم جزوشون بوده.برا اون نوزاد ۱ سوم قلب بیرون بوده  برا جنین من همش بیرونه.برا احشا شکمی درصد غمل موفقیت آمیز بیشتر بوده...

و این تمام مشکلات اون بچه ها نیست...ابهام جنسی هم دارن...

و اینکه من اصلا حققق دارم اونو بندازم تو این مبارزه بسسسسیار سخت و دردناک؟؟؟

آنچه ک حدس میزنم دردهای وحشتناک بعد از عمل.بستری های طولانی تو بیمارستان.احتمال بالای عفونت.رژیم های غذایی بد...محدودیت های حرکتی...

بخدا خودمم دیوانه شدم از چرخیدن این سوالها تو سرم...

2740