2752
2734

سلام عزیزان من‌ امروز باید هفته ۸ میبودم که هفته قبل سونو بهم گفت قلب نداره امروز رفتم و تایید شد و باید برای سقط برم، یه کم از همین امروز لکه بینی افتادم  راهی هست که تبدیل به خونریزی شه و خودش دفع شه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دکتر قرص میده بهت

گل گاو زبون علیظ با نبات فراوون هم دم کن بخور. سربت زعفرون غلیظ هم بخور. از پله هم بالا پایین کن. نه تند تند. ولی مرتب برو بیا.

ان شاللله که ابن زود و راحت دفع شه و خدا به بهترین شکل برات جبران کنه عزیزم

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2731
ویارم داره روانیم میکنه همین الان چنان بالا آوردم دستام و قفسه سینم درد گرفته 

وای پس شاید باید یه کم صبر کنی. من تا ۹ هفته هم شنیدم ممکنه تشکیل بشه. این خانم هم که میگن ۱۰ هفته

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

صبرکن تشکیل میشه عزیزم من هفته هفت رفتم سونوفقط کیسه زرده تشکیل شده بوداصلاجنینی نبودهفته ۹دوباره رفتم هم جنین بودهم قلبش 

نازم به نازآن کس که ننازدبه نازخویش،مارابه نازفروشان نیازنیست تاخدابنده نوازاست به بنده چه نیازاست

یکم دیگه صبر کن

اگه طبیعی دفع نشد اونوقت سقط کن

دوهفته دیگه کاش دوباره سونو میدادی

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
دکتر قرص میده بهت گل گاو زبون علیظ با نبات فراوون هم دم کن بخور. سربت زعفرون غلیظ هم بخور. از پله ه ...

مرسی عزیزم قبلا با قرص سقط داشتم جون دادم از درد گفتم شاید راهی باشه که خودش دفع شه

واقعا؟ ده هفته؟

آره ۸ هفته رفت گفته بودبایدسقط کنی قلب نداره و... مادرشوهرم نذاشته بود گفته بود نه صبر کن ،اخرش تشکیل شد و الآنم ۶ سالشه

برام دعاکنین زندگیم درست شه توروخدا...
2706