2737
2739

سلام دوستان

امروز بچه رو اولین بار گذاشتم مهد خیلی گریه کرد

چکار کنم به نظرتون

قبلا ،تمام لحظات خوشم با همسرم و پسرم رو استوری میزاشتم،بعد همش ناخودآگاه یهویی بحثمون میشد.یه شب شوهرم گفت چشممون کردن،دیگه استوری و پروفایل نزاشتم،الان خیلی وقته خوش خرم داریم زندگی میکنیم.
طبیعیه تا چند روز گریه میکنه 

بچه  شما چند روز گریه کرد

خیلی ناراحتم

قبلا ،تمام لحظات خوشم با همسرم و پسرم رو استوری میزاشتم،بعد همش ناخودآگاه یهویی بحثمون میشد.یه شب شوهرم گفت چشممون کردن،دیگه استوری و پروفایل نزاشتم،الان خیلی وقته خوش خرم داریم زندگی میکنیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پروسه داره

باید طی بشه

طول میکشه یکم

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2731
بچه  شما چند روز گریه کرد خیلی ناراحتم

یه هفته, البته میگفت همراهم بیا مهد بشین منم خانه دارم تا یه هفته رفتم دیکه  عادت کرد 

اسباب بازی که دوست داره بخر بده مربیش بهش جایزه بده یا مربیش بگو بچه تو مسول یه کاری تو کلاس کنه تا اعتماد به نفس بکیره 

عزیزم مهد گذاشتن اداب داره باید اصولش رو رعایت کنی بچه اسیب شدیدی میبینه و دچار اصطراب جدایی میشه

چند سالشه؟

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
عزیزم مهد گذاشتن اداب داره باید اصولش رو رعایت کنی بچه اسیب شدیدی میبینه و دچار اصطراب جدایی میشه چ ...

۹ ماه

2738
عزیزم مهد گذاشتن اداب داره باید اصولش رو رعایت کنی بچه اسیب شدیدی میبینه و دچار اصطراب جدایی میشه چ ...

چه آدابی