2737
2739
عنوان

فرشته ام پر کشید...

| مشاهده متن کامل بحث + 6602 بازدید | 138 پست
فدات حتما الان که دارم سکته میزنم جواب آزمایش خونمو گرفتم پلاکت خونم از رنج نرمال ۱۵تا بالاتر خیلی ت ...

پلاکت پایین باشه خطرناکه نه بالا، بالا باشه فک کنم کمبود آهن یا عفونت داری

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
پلاکت پایین باشه خطرناکه نه بالا، بالا باشه فک کنم کمبود آهن یا عفونت داری

خدااز دهنت بشنوه من اینقدز استرسیم آخر سکته میکنم باور کن بسکه سرهرچیزی برا خودم داستان درست میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم سزارین شده بودی؟ چقدر فاصله انداختی باحاملگی مجدد؟

نه طبیعی بودم تقریبا 7 ماه فاصله بود سقط داشتی؟

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2728
آره ۲۴ هفته سزاارین شدم بخاطر ابریزی

متاسفم این سری حتما سرکلاژ کن برات میمونه 

سلام عزیزم، نوشتی راجب مسمومیت بارداری سوال داشتین بپرسین بخاطر همون مزاحم شدم

من الان هفته ۲۱ هستم، هفته پیش سونو دادم همه چیز نرمال بود

دکترم هم هفته پیش فشارمو کنترل کرد ۱۲.۵ رو ۶.۵ بود

دو سه روزه پای چپم درد میکنه از دیشب هم دیدم خیلی ورم داره، 

دکترم یه هفته نیست، باید چیکار کنم خیلی نگرانم😢😭

(ميشه برا سلامتي ني نيم صلوات بفرستي؟ آخه پارسال يكيش سقط شد🥺)❤️🌸
سلام عزیزم، نوشتی راجب مسمومیت بارداری سوال داشتین بپرسین بخاطر همون مزاحم شدم من الان هفته ۲۱ هستم ...

ازمایش دفع پروتیین باید بدی  12 فشار خوبیه ولی بالاتر نباید بره پیش یه دکتر دیگه برو فشاراتم چک کن

2738

سلام خانومی. هفته ۱۷ بارداریم. دیشب تاحالا سردرد دارم سمت چپ و دنده راستمم زیرش درد میکنه. شبیه هم دماغم خون اومد. فشارم ولی نرماله. ممکنه پره اکلامپسی باشه؟

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.
سلام خانومی. هفته ۱۷ بارداریم. دیشب تاحالا سردرد دارم سمت چپ و دنده راستمم زیرش درد میکنه. شبیه هم د ...

عزیزم پره اکلامپسی با فشار خون خودشو نشون میده و بالا رفتن دفع پروتیین کلیه و در سه ماهه سوم پیش میاد فشارتو مرتب چک کن اگه بالا نیست احتمال پره اکلامپسی نیست سونو انومالی هم حتما شریان های خونی رو چک کن به خودت استرس نده سردرد میتونه از بی خوابی یا ضعف یا کم خونی یا خیلی چیزای دیگه باشه

عزیزم پره اکلامپسی با فشار خون خودشو نشون میده و بالا رفتن دفع پروتیین کلیه و در سه ماهه سوم پیش میا ...

قربونت. مرسی عزیزم. آخه من قبل بارداری فشارم همیشه ۹ و ۱۰ بود الان ۱۲. سردرد عجیبی دارم و درد بالای شکم سمت راست. تو نت زدم نوشته بود پره اکلامپسی. نی نی هم حرکاتشو حس نکردم تا حالا نگرانم. 

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.

سلام عزیزم.ببخشیدمن هفته ۱۷بارداری هستم.وازمایش غربالگری دوم دادم.ریسک پره اکلامپسی زده یک به ۴۰.نگران کننده است؟چیکارکنم

خدایابه عظمت و بزرگیت مواظب نی نی ام باش و به سلامت بیادپیشمون.🥰برای سلامتی نی نی ام صلوات بفرستین.🙏🙏
سلام عزیزم.ببخشیدمن هفته ۱۷بارداری هستم.وازمایش غربالگری دوم دادم.ریسک پره اکلامپسی زده یک به ۴۰.نگر ...

سه ماهه سوم که شروع شد مداوم فشارخون بگیر بالاتر از ۱۳ نباشه وزن جنین مداوم هر دو هفته یکبار اندازه بگیر سونوگرافی داپلر برای عروق بده نگران نباش انشالله که طوری نیست به دکتر نشکن بده شاید برات اسپرین یا هپارین شروع کنه

2706