2737
2734
عنوان

اکو نوزاد

7234 بازدید | 16 پست

دوستان تو‌رو‌خدا هر کس اطلاعاتی دارا یا شنیده جواب بده. من پسرم تو ۴ روزگی یه اکوی قلب براش انجام دادیم. گفتن یه سوراخ ریز ۲ میلیمتری بین دو دهلیز قلبش داره. بعد چن تا دکتر نشون دادیم و‌گفتن زمان اکو زود بوده و خیلی بچه ها این سوراخ رو دارن و تا چند وقت بعد خود به خود بسته میشه. کسی چیزی در این مورد شنیده یا دیده؟؟ من واقعا دارم دیوانه میشم از غصه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تازه من بچم رو 14 ماهگي بردم پيش دکتر فوق تخصص قلب نوزادان 

کلي اکو کرد و با دستگاه قلبش رو بررسي کرد 

و گفت که خيلي سوراخش کوچک شده و تا 2 سالگي بسته مي شه 

فقط يه هزينه 300 تومني بيخود گذاشت رو دستمون

تازه من بچم رو 14 ماهگي بردم پيش دکتر فوق تخصص قلب نوزادان  کلي اکو کرد و با دستگاه قلبش رو بر ...

شما تو چه سنی متوجه شدین داره این سوراخ رو؟؟ نشونه ای داشت که فهمیدین؟ و تو‌۲ سالگی از بین رفت؟؟؟

2738
پسرم منم سوراخ قلب داشت توی دو ماهگی که اکو انجام دادیم سوراخش بسته شده بود دکترش میگفت اکثر نوزادا ...

وای خدا رو شکر. ایشالا مال پسر منم‌بسته بشه. یعنی نمی‌دونین چه حالی دارم. همش دلم می خواد گریه کنم. همش بغض دارم

شما تو چه سنی متوجه شدین داره این سوراخ رو؟؟ نشونه ای داشت که فهمیدین؟ و تو‌۲ سالگی از بین رفت؟ ...

اولي که به دنيا اومد تو غربالگري گفتن -

بعد حدود 14 ماهگي دکتر اطفال برديم گفت که به نظرم تپش قلب داره اگر ببرينش پيش متخصص قلب بهتره 

ما هم رفتيم ولي بهمون گفت همه چيز طبيعيه 

چون بچه من نارس به دنيا اومده بود گفت تقريبن همه بچه هاي نارس اينجوري هستن

بعد هم توصيه کرد هر دو ساعت يه بار قطره بيني براش بريزيم که راحتتر نفس بکشه -

الان 15 ماهشه و علائم خاصي نداره کلي هم شيطونه يعني همش در حال بدو بدو و بالا رفتن از مبل و تخت و اين چيزاست

اولي که به دنيا اومد تو غربالگري گفتن  بعد حدود 14 ماهگي دکتر اطفال برديم گفت که به نظرم تپش ق ...

مال من‌تو‌غربالگری چیزی نگفت. روز اول تو‌ بیمارستان گفتن قلبش یه صدای ریز اضافه داشته. اکو کنین. بعد تو اکو گفت یه سوراخ ۲ میلیمتری داره. ۲ تا متخصص اطفالم که بردمش گفتن اصلا نباید به این زودی انجام‌میدادیمد سوراخ پسر شما چند میلیمتر بود؟؟ ایشالا بسته بشه مال پسر منم.  

مال من‌تو‌غربالگری چیزی نگفت. روز اول تو‌ بیمارستان گفتن قلبش یه صدای ریز اضافه داشته. اکو کنین. بعد ...

دقيق يادم نيست چند ميليمتر بود

ولي باور کن جاي نگراني نداره 

من خيليها رو دارم که بچشون به دنيا اومده سوراخ اضافي تو بطن هاي قلبشون داشتن يا صداي اضافي شنيده مي شده ولي بزرگ شدن خوب شده - 

خواهر زاده خودم هم اول که به دنيا اومد گفتن قلبش بزرگه مي تونه نشونه بيماري قلبي باشه، بعد گفتن سوراخ اضافي تو بطن هاي قلبش داره انقدر استرس به ما دادن - ولي دو سالگيش کاملا برطرف شده بود 

دقيق يادم نيست چند ميليمتر بود  ولي باور کن جاي نگراني نداره  من خيليها رو دارم که بچشون ...

ایشالا. تو‌‌رو‌خدا برای پسر منم دعا کنین. خیلی حال بدیه این استرس ها. دیگه خودتون داشتین می‌دونین