2733
2739

قرص مصرف نکردی؟پروژسترون براوچیته

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم باید دارو مصرف شه یا درموارد خاصه من این ماه دوتا فولیکول داشتم اما دکتر واسم چیزی نداد

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
قرص نداد،آمپول پروژسترون داد،بنظرم برای بلوغ تخمک و تخمک گذاری هست

پروژسترون پریودت میکنه ربطی ب بلوغ تخمک نداره

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
من رفتم سونو دادم گفت یه فولی خوب داری برو اقدام بعد قرصشو داد نه آمپول.. ۱۰ روز خوردم و نی نی اومد. ...

مبارکه عزیزم،دعا کن منم  نی نی دار بشم انشاالله،به منم گفت ی فولیکول خوب داری،بعد آمپول داد،شما از روز چندم دورتون قرص مصرف کردی؟

2740
ببخشید پروژسترون نبود،hcg  بود اگر درست نوشته باشم

اها ارع خیلی آمپول خوبی .صد در صد بار دار میشی خیلی فولی چاقالو میکنه برو خیالت تخت مامان آینده

پروژسترون پریودت میکنه ربطی ب بلوغ تخمک نداره

پروژسترون دیواره رحم رو زخیم میکنه و پر خون که اگر تخمک لقاح پیدا کرد راحت تر لانه گزینی کنه اگر لانه گزینی اتفاق نیوفته پری میشی.. والا اینا که تو بارداری شیاف پروژسترون میزارن برای جلوگیری از سقط نه پری شدن..لزوما مصرف پروژسترون برای پری شدن نیست برای منظم کردن پری هم میدن ولی تو شرایط مختلف کاربردهای فرق میکنه..

پروژسترون دیواره رحم رو زخیم میکنه و پر خون که اگر تخمک لقاح پیدا کرد راحت تر لانه گزینی کنه اگر لان ...

پروژسترون نبود،آمپول hcg زدم،پروژسترون ماه پیش تأخیر پری داشتم زدم،واسه همین اینجا اشتباه نوشتم،معذرت