2737
2739
عنوان

قانون جذب و رسیدن به خواسته هامون😍

| مشاهده متن کامل بحث + 144300 بازدید | 5186 پست
سلام منم میخوام باشم برای ب دست اوردن امضام  خیلی خیلی خوب بودم انرژی مثبت داشتم ولی هر قدمی ک ...

عزیزم تو ک مطمعن نیستی تا الان قدم هات درست بوده باشه..

تو تمرین هارو شرو کن ص۴ و ۱۲ و اینا رو دقیق بخون...

جواب هایی کک به بچه ها دادم مو به مو بخون و انجام بده...

مهم نیس خواستتون چیه مهم اینه ک اون خواسته ک تا الان انجام نشده ی درسی میخاد بهت بده...پس اول اين درس رو یاد بگیر تا محقق شه....خیلی سادس پی خیلییییییییییی زود دست به کار شو تمرین هارو انجام بده تا برسی بهمون 

تاریخ عضویتم در یادها خواهد ماند🤩  👇👇قانون جذب و رسیدن به خواسته هامون💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام سارای خوشگل عزیزم واسه اون لباس بچه که گفتی بخریم،توی خونه داشتم دیگه نخریدم اشکالی نداره؟؟؟؟ ...

ن عزیزم اشکال ک نداره ولی کارایی ک گفتم رو حتمن انجام بده..اینکه تصور ی بچه ات توی اون لباس و اون جمله تاکیدی ک گفتم...

و اینکه حتی شده بری ی جوراب براش بخری ولی بخر اون حس خیلی ارتعاش بالایی داره...

2731
هههههه مرسی خوشحالم به وقت اومدم وبا شمادوست خوبم آشنا شدم

منم خیلی خوشحالم ستاک عزیزم😍🌼

ما انتخاب شده ایم

و خداوند خواسته با این گروه آشنا شیم و همه خواسته هامونو بهمون بده

پس ما خیلی خاصیمممم

و قراره زوده زووود به همه آرزوهای قشنگمون برسیم

منم خیلی خوشحالم ستاک عزیزم😍🌼 ما انتخاب شده ایم و خداوند خواسته با این گروه آشنا شیم و همه خواست ...

ان شاء الله .بله همینطوره قطعل همه ما به خواسته های لاکچری وعالیمون می رسیم

2738

من جمعه شب سوزوندم .اما نمی دونم چرا هنوز باور کامل نداشتم الان با باور کامل هستم ومی خوام برم مرحله بعد وباورم رو درمورد خدا بنویسم .این کارو حتما امشب انجام میدم

عزیزم خوبه فقط دو مورد رو تغییر بده... یکی باورت نسبت به بچه دار شدنت....بنویس میدونم ک به لطف خدا ...

ساراجان

پس کلمه ی بزودی رو میتونیم تو باورهای مثبتمون بنویسیم؟؟؟

ک مثلا ب زودی فلان اتفاق میفته؟

اگه چیزیو محکممم از خدا بخوای حتما بهت میده😉
یه موردی سارا جون...دیروز داشتم به جذب پول فکر می کردم... اینکه چطوری میتونم پول زیادی تو زندگیم جذب ...

عزیزم من چند بار گفتم ک نباید به چطوری شدنش فک کنی...

آخه تو اکه میدونستی چطوری اونهمه پول قرار دارد زندگیت بشه ک خودت میرفتی و انجام میدادی و پولدار میشدی😁

.

بعضی وقتها میبینی آدم ی قرعه کشی مثلا برنده میشه ۱۰۰ میلیون😍

مثلا دارم میگم هاااا...

پس به چطوری شدنش فک نکن اصلا..تو فقط حست رو خوب کن به بقیه چیزا فک نکن مطمعن باش ک اتفاق میفته...

مثلا برنامه داری با حقوق این ماه و پس انداز قبلیتون ماشین بخرین...

باید خودتو طوری تصور کنی انگار اون ماشین رو داری...برو برا ماشین ی چیزایی بخر نمیدونم ی کاری کن ایمان فعال تو نشون بدی،،  حتی ی فلش بخر بیا کلی آهنگ توپ توش بزیر برا تو ماشین 😋😋

ولی نباید ب این فک کنی ک حقوقم کمه پس انداز ندارم...

اگه حقوق ندادن چی...

اصلا اینا تو وظایف ما نیس...تو فقط لذت داشتن رو تجربه کن همین 

چندبار اومدم که باهم حرف بزنیم اما نبودین درو هم قفل کرده بودین

سلام عزیزم اتفاقا دیروز تو فکرت بودم جذبت کردم😍😍

ببخشید اگه نتونستم بیشتر بیام...

خب حالا بگو ببینم چیکار کردی به کجاها رسیدی؟؟ 😋

اره عزیزم چه باحال نمیدونستم😄 پس ب عبارتی نباید تاریخ تعیین کنیم چون استرس میگیریم ب روز موعود ک ن ...

اره عزیزم درسته برای الان ک هنوز اونقد احساسمون قوی نیس هنوز خیلییی توکل و اعتماد نداریم...زمان تعیین کنیم به مشکل میخوریم و ممکن استرس بگیریم....زمان تعیین کردن واسه مراحل بعدیه😉

2706