2733
2739
عنوان

قانون جذب و رسیدن به خواسته هامون😍

| مشاهده متن کامل بحث + 144221 بازدید | 5182 پست

یه موردی سارا جون...دیروز داشتم به جذب پول فکر می کردم... اینکه چطوری میتونم پول زیادی تو زندگیم جذب کنم آخه ما یه سری برنامه ها تو زندگیمون داریم که واسه همش پول لازمه...من همش میام برنامه ریزی میکنم که مثلا ما انقد درآمد داریم و مثلا واسه انجام فلان کار چقد باید صبر کنیم و همش به اونجا نمیرسیم چون هر چی میریم جلوتر اون چیز (یا اون کار) هم گرون تر میشه... یا همش تقدم تاخر تو  برنامه هام میزارم ولی با درآمدمون نمیرسیم به اونجا...

همش میگم ما که درآمدمون ثابت و مشخصه از کجا جور کنیم (میدونم خدا بزرگه میرسونه اما از کجاشو دوست دارم بدونم...)

میشه در این مورد راهنماییم کنی و یکی از اون جمله طلایی هات بگی که وقتی اومد تو فکرم اونو تکرار کنم.  

ممنون میشم عزیزم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم یه جذب داشتم با اینکه شروع نکردم هنوز و باورهامو سارا جان بهم نگفته ک بسوزونمشون ولی تمرین میکر ...

واااااای جدن؟؟؟؟؟  آفریییین به تو دختر 👏👏👏👏👏👏

اگه اون کارایی ک گفتم رو بکنی ک کسی دیگه جلو دارت نیس 😍😍😍😍😁😁

فقط خانوم مگه قرار نشد دیگه از مریضی مادرت هیچی نگی؟!😐

باز میگه مشکلاتم و مریضی مادرمو😕

به حرفهایی ک می‌زنید خیلییییییییییی توجه کنید خیلیییی..

قدرتشون رو دست کم نگیرید 

تاریخ عضویتم در یادها خواهد ماند🤩  👇👇قانون جذب و رسیدن به خواسته هامون💓
2728
عزیزم ببین اینکه میگم ریلکس باشی ینی مطمعن باشی اون خواسته انجام میشه....ینی نتجه خیلی برات مهم نباش ...

اره عزیزم چه باحال نمیدونستم😄

پس ب عبارتی نباید تاریخ تعیین کنیم چون استرس میگیریم ب روز موعود ک نزدیک بشیم ک نکنه نشه.حالا ک ۲ روز مونده پس چرا خبری نیست.حالا ک ۱ روز مونده پس چرا اتفاقی نیفتاده و از این جور حرفا... فقط بدونیم ک اون کار میشه و خودمونو تجسم کنیم تو اون موقعیت و کارایی ک مقدمه اون کار هست و در توانمون هست رو انجام بدیم و منتظر روزی باشیم ک خدا برامون تعیین میکنه.نه اینکه ما تعیین کنیم.

درست گفتم سارا؟

اگه چیزیو محکممم از خدا بخوای حتما بهت میده😉
2740
سارا جون اگه تمرین نداریم بریم به تمیزی ها برسیم که من خیلی عقبم از این مورد😅

اره عزیزم برو تا شنبه کارهایی ک تا الان گفتم رو کااامل انجام بدید ک شنبه با تمرین جدید میام

تاریخ عضویتم در یادها خواهد ماند🤩  👇👇قانون جذب و رسیدن به خواسته هامون💓
واااااای جدن؟؟؟؟؟  آفریییین به تو دختر 👏👏👏👏👏👏 اگه اون کارایی ک گفتم رو بکنی ک کسی دیگه ج ...

نه میدونم گفتم ک بقیه دوستان تا حدودی بدونند جریان از چ قراره😁😁😁

اینقدر وقتی دارم دعا میکنم حواسم هست ک اسم مریضی و ... نبرم

دیگه نمیگم خدایا مادرمو شفا بده

میگم ممنون خدا ک من مادرم سالم در کنارمه😄ممنون از اینکه دارمش😍

فردام قراره بریم آزمایش ک من انگار ن انگار .چون میدونم خدا هست.اصلا ب من چه😁مادرم بنده ی خداست نه من😊😊😊خودش بلده چکار کنه مگه نه😉

اگه چیزیو محکممم از خدا بخوای حتما بهت میده😉

همه از جذب هاشون گفتن منم بگم😄...من چند وقته همش. لم می‌خواس ی بسته کاپوچینو بخرم ،از بس دونه دونه خریده بودم کلافه بودم... دیروز ی بسته ۲۰تایی خریدیم،😍...حالا اینو گوش کنین خواهر م زنگ زد گفت فاطمه دوتا بسته کافی خریدم برات یکی کاپوچینو یکی نسکافه 😍😍😍😍 اینقدر ذوق مرگ شدم و نگووو ،قرارع دست مامانم بفرسته برام من عاشق نسکافه اممم ،اینم جذب من چون مطمئن بودم بدستش میارم 

2706