2733
2739
عنوان

قانون جذب و رسیدن به خواسته هامون😍

| مشاهده متن کامل بحث + 144197 بازدید | 5182 پست

منم یه جذب داشتم با اینکه شروع نکردم هنوز و باورهامو سارا جان بهم نگفته ک بسوزونمشون

ولی تمرین میکردم ک اماده بشم.مثلا لبخند میزدم گاهی.خونه رو یه جاهاییش رو ک داغون بود تمیز کردم😁

من واسه رسیدن ب یه جذب بزرگ دارم تمام تلاشمو میکنم ک این جذبم ب خیلی چیزا بستگی داره ک اونام یه جورایی وابسته شدند ب همدیگه.کلا مشکلات من زنجیره ای وصلند.مریضی مادرم و خیلی مشکلات دیگه بهم وصلند!

منظورم اینه ک اون مشکل بزرگم ک حل بشه.بقیه اشم حله😉

حالا دیروز وااای اصلا خودم هنوز تو شوکم یه دوستی داشتم ک گمش کرده بودم نه شماره ای نه آدرسی هیچییی.خیلی وقت بود از خدا میخاستم ولی جوابی نمیشنیدم.دیروز از خدا خواستم ک کمکم کنه و واسه رسیدن ب جذبم یه نشونه بهم بده ک حتما حاجت میگیرم.یه راهی جلوم بزاره.من دیروز ساعت ۱ ظهر گفتم

اون دوستم ساعت ۳ ظهر تو همین نی نی سایت منو پیدا کرد و بهم پیام داد😲😲😲 من مونده بودمااااااا دهن بااااززززز ک چه جوری تونسته منو پیدا کنه.بین این همه کاربر😲😲😲😲 خودش گفت ب سختی تونسته در عرض چندماااه....تلاش میکرده.حالا ک اومده بقیه اشم حله.من مطمعنممممم....عاخه این دوستم مقدمه رسیدن من ب خواسته هامه.از کوچیکترین خواستم شروع شده.پله پله میرسه ب حاجت اصلیم حتماااااا😉😉😉😉

حتما شماهام ب جذباتون میرسید حتمااااااا ب خدا ایمان داشته باشید

من ک هنوز شروع نکردم دارم میرسم.شمام همینطور😊

اگه چیزیو محکممم از خدا بخوای حتما بهت میده😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ساراجون ب پيام هاي منم يه نگاه بنداز👇😉

راستی این نکته ای ک مونرو گف هم خیلی خوب بود...

برا اون باورت همم بنویس من به هرچی بخوامم می‌رسیم و میتونم به راحتی مستقل از خانواده همسرم زندگیی کنم

تاریخ عضویتم در یادها خواهد ماند🤩  👇👇قانون جذب و رسیدن به خواسته هامون💓
2728
سلام به همه دوستان. عضو جديد مي گيرين؟ من ديروز مي خواستم ليست باورها رو بفرستم ولى تاپيك قفل بود. ...

سلااام عزیزم خوش اومدی 😍 معلومه ک میپذیریم 😋😋😍

از ص ۴ بخون تمرین هارو انجام بده 

2738
ساراجان منطورت از ریلکس بودن  تو ارزوهای بزرگمون چیه؟ من یه جا خونده بودم ک باید ارزتونو ب خدا ...

عزیزم ببین اینکه میگم ریلکس باشی ینی مطمعن باشی اون خواسته انجام میشه....ینی نتجه خیلی برات مهم نباشه...

مثلا این دوستمون گفت با خودم گفتم الان یکی میاد باز میکنه...باز گفتم حالا اگرم نیومد خودم باز میکنم دیگه...

ینی به نتیجه گیر نداد...این ی مثال کوچیکه...

شما وقتی ی خواسته داری وقتی داری تجسم میکنی ک بهش میرسی وقتی داری جمله تاکیدی میگی وقتی حست این ک بهش رسیدی دیگه باید خوشحال باشی دیگه،،  نگران تبایدعباسی هی نباید بگی اگه نشد چی،! پس کی میشه؟  کی جواب میده..اینا گیر دادنه...

مثل کسی ک میدونه ۵ روز دیگه داره میره مسافرت بلیط گرفته اوکیه از الان داره چمدون میبنده و کارای رفتنشو انجام میده...

خوشحال و ریلکس کاراشو انجام میده...

دیگه هیی نمیگه اگه نتونم برم چی!! اون مطمعن میره! ب نتیجش فک نمیکنه..

متوجه شدی عزیزم؟؟ 

آفریییین عززززیزم عالیهههه 👏👏👏👏😍😍😍 فقط خوشحالی از ته دل هم برای جذب هاتون یادتون نره بچ ...

سلام منم میخوام باشم برای ب دست اوردن امضام 

خیلی خیلی خوب بودم انرژی مثبت داشتم ولی هر قدمی ک برای موفقیتم بر میدارم بیشتر پسرفت میکنم ته دلم خالی میشه تورو خدا کمکم کنید 

برای رسیدن ب عشقم دعام کنید😢

سلام سارای خوشگل

عزیزم واسه اون لباس بچه که گفتی بخریم،توی خونه داشتم دیگه نخریدم اشکالی نداره؟؟؟؟

بعد نمیتونم آویزونش کنم به در یا جای دیگه چون شوهرم عذاب وجدان میگیره و ناراحت میشه واسه همین گذاشتمش داخل کمد لباسام اینم اشکالی نداره؟؟؟؟

همه از جذب هاشون گفتن منم بگم😄...من چند وقته همش. لم می‌خواس ی بسته کاپوچینو بخرم ،از بس دونه دونه ...

به بهههه چقدددد عااالی 😍😍😍 نوش جونت عزیزم دستاورد خودت بوده آفریییین بهت👏👏👏😍😍😍😍

سلام سارای خوشگل عزیزم واسه اون لباس بچه که گفتی بخریم،توی خونه داشتم دیگه نخریدم اشکالی نداره؟؟؟؟ ...

ساراجون منم اين مورد دقيقامث دوستمونم

آیهان عشق مامانه😍
سارا جان😍😍😍😍 دیروز حال داداشم خیلی خوب بود😍😍😍😍داره دنبال خونه میگرده که و اس خودش خونه بگیره ...

ای جااااان نمیدونی چقدددد خوشحالم کردی ب خدا اشک تو چشمام جمع شد😍😍😍😍

مطمعن باش ب زودی انقدددد خوشبختی اطرافتون رو میگیره ک نمیدونی برای کدومش خوشحالی کنی...خیلی زود میاد خیلیییییی❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏

2706