2733
2734
عنوان

قانون جذب و رسیدن به خواسته هامون😍

| مشاهده متن کامل بحث + 144997 بازدید | 5186 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من دیر با شما آشنا شدم

حالا که من اومدم همه رفتن  

این جذب امروز منه

باردارم و امروز صبح که از خواب پاشدم حالم بد بود

واسه نهارم چیز آماده ای نداشتم و حوصله ی آشپزی نداشتم

جذب کردم که یکی از همسایه ها واسه نهارم چیزی بفرسته

الان اینو فرستادن😍

من دیر با شما آشنا شدم حالا که من اومدم همه رفتن     این جذب امروز منه باردارم و امروز ...

نوش جونت .عزیزم بیا تو گروهمون تو تل گرام.باید به استارتر پیام خصوصی بدی تا ادت کنن.البته اول کل تاپیک رو بخون

ﻣﺎﻫﻴﺎﻥ ﺍﺯ ﺁﺷﻮﺏ ﺩﺭﻳﺎ به خدا ﺷﻜﺎﻳﺖ ﺑﺮﺩﻧﺪ، ﺩﺭﻳﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﺪ ﻭ ﺁﻧﻬﺎ ﺻﻴﺪ ﺗﻮﺭ ﺻﻴﺎﺩﺍﻥ ﺷﺪﻧﺪ. ﺁﺷﻮﺑﻬﺎﻱ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﺣﻜﻤﺖ ﺧﺪﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺧﺪﺍ ﺩﻝ ﺁﺭﺍﻡ ﺑﺨﻮﺍﻫﻴﻢ ﻧﻪ ﺩﺭﻳﺎﻱ ﺁﺭام.
2731
نوش جونت .عزیزم بیا تو گروهمون تو تل گرام.باید به استارتر پیام خصوصی بدی تا ادت کنن.البته اول کل تاپ ...

خیلی ممنون

چند روزه بهشون درخواست دوستی دادم که پیام بدم منم ببره تلگرام ولی هنوز درخواستمو تایید نکردن

لطفا شما بهشون بگید

خیلی ممنون چند روزه بهشون درخواست دوستی دادم که پیام بدم منم ببره تلگرام ولی هنوز درخواستمو تایید ن ...

چشم.یه مدته کار دارن .زیاد نمیتونن سر بزنن توگروه.حتما میگم

ﻣﺎﻫﻴﺎﻥ ﺍﺯ ﺁﺷﻮﺏ ﺩﺭﻳﺎ به خدا ﺷﻜﺎﻳﺖ ﺑﺮﺩﻧﺪ، ﺩﺭﻳﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﺪ ﻭ ﺁﻧﻬﺎ ﺻﻴﺪ ﺗﻮﺭ ﺻﻴﺎﺩﺍﻥ ﺷﺪﻧﺪ. ﺁﺷﻮﺑﻬﺎﻱ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﺣﻜﻤﺖ ﺧﺪﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺧﺪﺍ ﺩﻝ ﺁﺭﺍﻡ ﺑﺨﻮﺍﻫﻴﻢ ﻧﻪ ﺩﺭﻳﺎﻱ ﺁﺭام.

سلامممم 

من تازه اومده 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
به منم بگید چطوره ؟من تازه اشنا شدم با قانون جذب گروه دارید برا قانون جذب؟به منم نشون بدید😘😘😘😘

تاپیکوتاآخربادقت بخون تمریناتشوانجام بده بعدآیدیتوبده ببرمت گروه

🖤 پدر 🖤قصه ای که زودتمام شد
2706