2733
2734

من باردارم یکمم ترسو هستم پاشدم رفتم دست شویی اومدم بخوابم شنیدم صدای مکروقر میاد اومدم دیدم رفته رو.گرم کردن غذا.تا حالا پیش اومده برای شما؟

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خيلي جالبه كه همه اتفاقاي ترسناك تو نيني سايت فقط شبا ميوفتن!😅

من خودم خیلی ترسیدم اولش ولی بعد گفتم شاید پیش اومده باشه مشکل از ماکرو باشه.اومدم بپرسم.وگرنه قصد هیچ ترسوندن کسیو ندارم عزیزم

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2728
منم باردارم  و خونه بابام هستم... الان بلند شدم برم دستشویی دیدم توی اشپزخونه زیر کتری شعله گا ...

جدی؟شاید از سر شب فراموش شده خاموش بشه

2738
حتما قبل دستت خورده بهش الان متوجهش شدی 

راستش اصلا امروز بهش دست نزدم .خونه مادر،شوهرم بودیم.ولی،شوهرم مسگه وقتی اومدیم خونه اون دیده که ماکرو رو همین حالت بوده فکر کرده من دستم خورده.ولی نمیدونم چرا نمیتونم حرفشو باور کنم میترسم بخاطر من الکی گفته باشه

چرا همه اتفاقای ترسناک واسه باردارا اونم حین دستشویی رفتن و همه تو اشپزخونه افتاده ؟ 😁

خدا نصیب نکنه برای هیچکی پیش نیاد بخدا سکته کردم.بعدش باخودم نشستم گفتم تو مثلا سواد داری غلانی این چرتو پرتا چیه میاد تو سرت .الان دنبال علتم که خودم اروم شم

2706