2733
2739
عنوان

مرد چادر به سر😐😑😑

895 بازدید | 47 پست

سلام دوستان اول بگم که من اهل کرمانم اینجا معمولا مغازه ها ساعت ۹ ونیم ده دیگه اکثرا میبندن چند شب پیش تولد دوستم بود داشتیم با دوستام برمیگشتیم سمت خونهامون. ساعت ۱۱ شب بود ولی خیابونا شلوغ بودن سرچهار راه پشت چراغ قرمز بودیم یدفعه دیدیم ی خانومی چادر مشکی سر کرده لب خیابون واستاده بود اما صورتش سمت چهاراه بودش دوستام گفتن بیچاره کاش جا داشتیم کمکش میکردیم یهو یکی از دوستام گف از کجا معلوم که زن باشه شاید مرده دیگه همه دقت کردیم به این حرفش .چراغ سبز شد خواستیم دور بزنیم تو خیابون دیگه هممون به چهرش نگاه کردیم ی جوری ام چادرو گرفته بودش با دوتا دستش ک تا بینیش زیر چادر مخفی بود ولی از نگاهش و حالت چشم ابروش قشنگ همه متوجه شدیم طرف مرد هستش یجوری ترسناک نگاهمون کرد😐😐😐

خسته شدم از تنهایی😒😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای  بعضی ازینا که سر چهارراه وایمیسن وضعشون خیلی خوبه  باعث شدن مردم همه رو به یه چشم ببینن منکه به هیچکدوم پول نمیدم چون نمیدونم واقعا کدوم نیازمنده وکدوم نیست

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺

وا😲

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌
2738

هممون خیییییییلی ترسیدیم

کاملا معلوم شد طرف مرده ولی جوری چادرو گرفته بودش که معلوم نشه مثلا ریش داره

از رفتارشم قشنگ مشخص بود قصدش گدایی نیست چون فقط یه گوشه واستاده بود و هیچ عکس العملی نشون نمیداد و داشت اطرافو دید میزد بخدا الان ک دارم اینو مینویسم بازم ضربان قلبم رفته بالا از ترس😐😐با اینکه چند شبم گذشته گفتم بهتون بگم دوستان عزیز توروخدا حواستون باشه شاید اگه دوست ما نمیگفت از کجا معلوم زن باشه هیچ کدوم از ما دقت نمیکردیم به چهره اون و خیلی بی تفاوت رد میشدیم یا خیلیا بی دقت وایمیستن به قصد کمک و شیشه رو میدن پایین یا حتی طرفو سوار ماشین میکنن ما که خیلی ترسیدیم حتی با پلیسم تماس گرفتیم

خسته شدم از تنهایی😒😞

دوستت عجب آدم زبلی بوده 😀

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌
هممون خیییییییلی ترسیدیم کاملا معلوم شد طرف مرده ولی جوری چادرو گرفته بودش که معلوم نشه مثلا ریش دا ...

خوب کردین زنگ پلیس زدین

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
یا دزد بوده یا یکاریه 

دقیقا همینطوره چون اصلا قصد گدایی نداشت و فقط داشت ماشینایی چهار طرفو دید میزد انگار داشت دنبال ی مورد خوب میگشت که خفتش کنه

خسته شدم از تنهایی😒😞
2706