2733
2734
خخخخ ولی چقد زرنگ بودین تو و جاریت که خودتون همرو فهمیدین😆😆😆

از بس ک تابلو هستن خوب.😆😆😆

مث‌ ادم بلد نیستن یواشکی کار کنن😁منم رفتم ب همه گفتم😆

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینکه تقریبا بعد 7 8 ماه عقدمون که خونشون بودم دعوای شدید پدرشوهرم ومادرشوهرمو دیدم واقعا وحشتناک بود خیلی کتک زدن همدیگرو حالم خراب میشه یادم میوفته پسرشونم دست کمی از اونا نداره البته چند ماهی میشه بهتر شده ولی خب تربیتش مال اون خونوادس 😕😕😕مال من جالب نبود جنایی بود

نمیدونم چرا خجالت نکشیدن اصلا

همسرم بیرون بود خونه نبود وقتی اونا دعوامیکردن

💔تنهایی بهتر از باهم بودن های خالیست 💔برای مشکلم وحاجت رواشدنم محتاجم به دعاهاتون🌷🌹

من که خیلی چیزها.اینکه خواهرشوهرم سر مادرشوهرم داد میزد فحشش میداد.اینکه خونشون خیییلی نامرتبه.اینکه مادرشوهرم هروعده غذا نمیپزه مثلا چهاروعده میخورن اینکه خیییلی خودشون رو بالا میگیرن همش من من دارن و از خود راضی ان و...

2731

من بار اولی که رفتم خونش غذایی مونده داد بهم.. ی ریز هم حرف میزد منکه نمیفهمیدم  چی میگه آخه لهجه داره  تو غذاهاشم همیشه مو هس... سفرشم پراز نون خورده است 

خدایاا مرسی... عشقمو افریدی.... 
من که خیلی چیزها.اینکه خواهرشوهرم سر مادرشوهرم داد میزد فحشش میداد.اینکه خونشون خیییلی نامرتبه.اینکه ...

😳😰

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم

مادرشوهرم بهم گفت میریم فلان جا عروسی بلندمیشییی میرقصیااااااا گفتم چرااا 

گفت بد میدونن فامیلامون میگن خوشحال نیست عروسیمونه  بدخواهمونه 

برقصی میگن خوشحاله  خوبیمونو میخواد

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 
مادرشوهرم داشت با برادرشوهر  اینام حرف میزد در مورد یکی گف ک... خر تو دهنشون    من & ...

خونواده پدری شوهرمم کلا همه موقع شوخی کردن +۱۸حرف میزنن و مهم نیس

اولا تعجب میکردم ولی الان دیگه عادی شده که اینقدر اوپن مایند هستن!😁😁😁

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
یکی منظورت دختر و عروس و ایناس ،، یا با همه همینجوره؟؟؟

عروس که بردس انگار، ولی با همه اینجوریه اصلا نمیدونم فازش چیه حالا بعضی وقتا از ما ناراحت میشه که چرا حوصلش تو خونه سر میره😖😖😖

خدایا خیلی شکرت❤
من بار اولی که رفتم خونش غذایی مونده داد بهم.. ی ریز هم حرف میزد منکه نمیفهمیدم  چی میگه آخه له ...

لهجه کجا

بجز قوم شوهر که ویران گرند بنی آدم اعضای یک دیگرن    بامدادخمار🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه۷۹😭😭😭هدف۶۳🧡😍

اوووو انقدر رفتارای عجیب دیدم 😂

مثلا تو ماکارونی تن ماهی میریزن به جای گوشت😖

جمع میشن دورهم از سفره و میوه خوردن وتلویزیون نگاه کردن تاصحبت کردن مردونه زنونه شون جداس 

حتی جلوی بچه هاشون روسری با شلوار که دامن روشه تن میکنن بعدتوعروسیاو جشناشون ازخودبیخودمیشن فقط مونده لخت بشن .کلا نرمال نیستن

بیشتر موقع ها تو غذای مادرشوهرم مو هست😷😷😷که اولین بار اونجوری😳شدم😂انصافا خوشمزه هست دسپختش ولی ...

آخی عزیزم نادیده بگیر بخاطر بالا رفتن سن موهاش ریزش پیدا کرده یا بخاطر کم سو شدن چشماش متوجه مو نمیشه، یجورایی غم انگیزه من وقتی تو غذای مامانم گاهی سنگ میبینم در صورتی که قبلا نبود جیگرم آتیش میگیره😭😭😭

دنیام=شوهرم+دخترم  

برا اولین بار بود خاهرشوهرم پاگشام کرده بود ۳تا از خاهرشوهرامم اومده بودن خلاصه جمعشون جمع بود شبم موندیم ک نصفه شب خاهرشوهر بزرگم گوزید بعد اون دوتا خاهرشوهرامم مثه چی میخندیدن با دختراشون  اصن یذره هم خجالت نکشیدن بخدا تازه خاهرشوهر کوچیکمم مامائی کردن 😐 از اون موقع ب بعد ی شبم خونه هیچکدوم نموندم

سلام مامانم ،میدونی مامان خیلی دلم تنگ شده واسه بوی عطر تنت واسه اون دستات واسه اون چشمات واسه اون نگات واسه اون اخمات واسه اون دعواهات واسه اون صدا زدنهات واسه اون مهربونیات هیچکس نمیتونه جاتو بگیره هیچکس نمیتونه حتی یک لحظه برام مادری کنه هیچکس...مامان یاد اون دستهای نرم و گرمت افتادمااااا،نمیدونی چه حسی دارم ، ماماان بدجور هواتو کردم تو خوابم نیستی تو بیداریم نیستی کجااایی مامان بگو چیکارکنم من دستاتو میخوام دوس دارم مثه قدیم سرسفره خیره بشی بهم بگی چرا نمیخوری ،چرا زود رفتی کنار چرا کم خوردی ...مامان بسه دیگه بیداارم کن  ای خدااا بسه این خوابِ لعنتی کی تموم میشه پیرم کرده این خواب،میدونم مامان تو خوابم هستی  میدونم بیداربشم بازم تو کنارمی ،میدونم مامان همه ی اینا خوابه ،این چه خوابیه ک بیدار نمیشم ،میدونی مامان من خستم هیچی حالیم نیست فقط تورو میخوام ،اخه بی انصاف تو ک اینجوری نبودی تنهام بزاری ،ماااماان مامان بس نیست بیدارم کن دیگه ،این چه خواب بدیه یکیم نیست بیدارم کنه انگار همه ی دنیا خوابن...  میشه برا شادی روح مامانم ی صلوات بفرستی🖤 اللهُم َصَلِ علی مُحَمَد وآلِ مُحَمَد وعجِل فَرَجَهُم🖤😔    دلم مامانمو میخواد ..ک بغلش کنم و از تموم دردام براش بگم...نازم کنه و بگه تاابد پشتتم..بهش بگم مامان خستم ،مامان زندگی بهم بد کرد ...بغلم کنه بگه مگه من مردم !تا تهش کنارت میمونم،نبینم دخترمو کسی ناراحت کرده باشه .....ولی من هیچوقت نگاه مظلومِ مامانمو💔 ،وقتی تو بستر بیماری ازش نگهداری میکردمو یادم نمیره... اگه قیامت قصه باشه تورو من کجا ببینم......؟؟؟😔🖤
دقیقا چی میگفت درمورد اتاق خواب؟؟؟؟؟ خداییش بگو داری شوخی میکنی😠😠😠😠😠😠

همه چی 

بخدا راست میگم

هنوزم همینطور هستن این منم که عادت کردم

قشنگ تو جمع به زنش میگفت امشب شب جمعه ست اون لباس زیرت که فلان رنگی بود بپوش بعد همه هر هر میخندیدن! و خیلی چیزا خیلی حرفا 

چند بار اومد با من اینطوری شوخی کنه رفتم تو قیافه دیگه با من شوخی نکرد😒

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله
2706