2733
2734
گوجه ی رنده شده ی پخته وعده غذاییشون بود..قارچ با روغن سرخ شده وعده غذایی☹

گیسو جون پیاز سرخ نمیکنن با گوجه سرخ شده؟

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
اولین بار ک رفتم خونه مادزشوهرم...بابابزرگ شوهرم سرسفره با هر لقمه ای ک میخورد اروق میزد...پدرمادرمن ...

کسی جلو من اروغ بزنه خیلی حالم بد نیشه درین حد ک بالا بیارم

بچه ها لــــــــــطفا واســــــه سلامـــــــتی عــــــشقم دعــــــــا کنین.ازتون التماس میکن. حداقل به نیتش یه صلوات بفرستین...ازتون ممنونم خدا به همتون ارامش بده.                        خــــــــدا جونمالتماس میکنـــــــم همیــــشه مواظـــــب عشـــــــقم باش.اون خیلــــــــی ادم خوب و مهربونی خودت که میدونی.به خاطر دل پاکشـــــــم که شده همیشه پشتش باش وادمای سالم و درستیو مسیر زندگیش قرار بـده. امین یارب العالمین.خداجونم ممنونم که عشقم سالم و سرحال رو زمین هستش و نفس میکــــــشه.هرجــــــا هست امیدوارم همــــــــــیشه خوش باشه.😍😍😍😍😘😘😘😘 دوست دارم بــهــــتریـنــــم...من امتحان زبان انگلیستونو با هزینه کم میدم...هرچقد در توانتونه میتونین پرداخت کنین ..اگه خواستین بیاین پی وی با هم هماهنگ بشیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولین دفعه اومدم خونشون 

یهو دیدم دونه دونه برادرشوهرام با شلوارک و پروپاچه پرمو اومدن بیرون!!!!

نه تنها اینجوری شدم😳 بلکه وقتی شوهرمم دیدم اومد و همونجوری بود چاییم پرید گلوم داشتم خفه میشدم

عاخه تو خونه ما بابام هییییییچ وقت شلوار کوتاه نمیپوشید 

حتی زیرپیرهن رکابی ام نمیپوشید پیش منو خواهرم

خیلی برام عجیب بود سه تا مرد گنده😂😂😂با اون پروپاچه لاغروپرمو شلوارک پوشیدن

Instagram📷me_in_netherlands 

وتقعا چیزی که برا من جالب بود و هست اینه که مادرشوهرم از وقتی یکی میره خونش عین مهمون میشبنه و انتظار داره مهمون تمااااام کاراشو بکنه هنوزم بعد 6 سال نتونستم هضم کنم

خدایا خیلی شکرت❤
2728
واقعا بهترین غذای دنیارم جلوم بزارن توش مو ببینم نمیتونم لب بزنم دست خودن ...سوسک بخوری ولی مو تو غذ ...

منم موببینم دیگه نمیخورم اون غذارو...😷😷

تمومِ زندگیم دخترم👪
گوجه ی رنده شده ی پخته وعده غذاییشون بود..قارچ با روغن سرخ شده وعده غذایی☹

حالا مال تو خوبه خواهرم مال من غذای یه هفته رو هی گرم میکنن ومیزارن جلوت یاهم حوصله نداشت خانم اصلا غذا نمیپزه😕😕

💔تنهایی بهتر از باهم بودن های خالیست 💔برای مشکلم وحاجت رواشدنم محتاجم به دعاهاتون🌷🌹
2738
هاااای  لیدی اند جنتلمن😈

های گلم💂

بچه ها لــــــــــطفا واســــــه سلامـــــــتی عــــــشقم دعــــــــا کنین.ازتون التماس میکن. حداقل به نیتش یه صلوات بفرستین...ازتون ممنونم خدا به همتون ارامش بده.                        خــــــــدا جونمالتماس میکنـــــــم همیــــشه مواظـــــب عشـــــــقم باش.اون خیلــــــــی ادم خوب و مهربونی خودت که میدونی.به خاطر دل پاکشـــــــم که شده همیشه پشتش باش وادمای سالم و درستیو مسیر زندگیش قرار بـده. امین یارب العالمین.خداجونم ممنونم که عشقم سالم و سرحال رو زمین هستش و نفس میکــــــشه.هرجــــــا هست امیدوارم همــــــــــیشه خوش باشه.😍😍😍😍😘😘😘😘 دوست دارم بــهــــتریـنــــم...من امتحان زبان انگلیستونو با هزینه کم میدم...هرچقد در توانتونه میتونین پرداخت کنین ..اگه خواستین بیاین پی وی با هم هماهنگ بشیم...
هزار نفرم خونشون باشن جاشونو از هم جدا نمیکنن پدرشوهرمو مادرشوهرم 😐🙄 همیشه باهم میخابن همیشششههههه ...

اووه چه رمانتیک والا شوهر من میخاد بغلم کنه بخابیم میگم برو انور دلم گرفت 🤐

بجز قوم شوهر که ویران گرند بنی آدم اعضای یک دیگرن    بامدادخمار🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه۷۹😭😭😭هدف۶۳🧡😍

[QUOTE=78883059]هزار نفرم خونشون باشن جاشونو از هم جدا نمیکنن پدرشوهرمو مادرشوهرم 😐🙄 همیشه باهم میخابن همیشششههههه ...[/QUOTE

چ باحال 😄

علی بن الحسین(ع) اَشبَه الناس خَلقاً و خُلقاً و منطقاً برسول الله   صلی الله علیک‌یا اباعبدالله
هزار نفرم خونشون باشن جاشونو از هم جدا نمیکنن پدرشوهرمو مادرشوهرم 😐🙄 همیشه باهم میخابن همیشششههههه ...

اخی  چ عاشق😍

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

لباس عقد خریدم و بهشون نشون دادم یدفعه دیدم که رفتن تو اتاق با همسرم کنفرانس برگزار کردن که چرا اونوخریده و اون چیه  من موندم 😂

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 
اولین دفعه اومدم خونشون  یهو دیدم دونه دونه برادرشوهرام با شلوارک و پروپاچه پرمو اومدن بیرون!! ...

نمی دونم چرا حالم به هم خورد از تصورشون😂

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
ا منم مادرشوهرم اینطوریه😎 دیگ اینکه خوهر شوهرم نامزد کرد ب منو جاریم نگفتن.عقدم کرد بازم‌نگفتن.طلا ...

خخخخ ولی چقد زرنگ بودین تو و جاریت که خودتون همرو فهمیدین😆😆😆

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
2706