2733
2734
عنوان

جای جوش 😥😥

180 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها  صورتم بعدازاصلاح بابند چندتاجوش زدکه جاش قرمزشده مونده کلافه شدم اگه کسی راهی بلده که زودتربرن ممنون میشم اگه بگه

برای خلاص شدن از تنهایاتون روخودتون برچسب تخفیف نچسبونین💔💔
من از تجربه خودم میگم پد الکلی بزن همیشه بعد اصلاح ژل بعد از اصلاح سیگل پماد زینک

پماد زینک الان بزنم کار سازه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوشبحال تو صورتت فقط چند تا جوش داره منکه صورتم همیشه پراز جوشه چیکار کنم ، هم دکتر رفتم هم از دارو های طبیعی استفاده کردم هیچکدوم نتیجه نداد، الان چند ماهه ورزش سنگین میکنم یکم بهتر شده 

خدایا شکرت
خوشبحال تو صورتت فقط چند تا جوش داره منکه صورتم همیشه پراز جوشه چیکار کنم ، هم دکتر رفتم هم از دارو ...

منم مثل شما بودم اخرش دکتر بعد چندماه درمان بهم راکوتان داد تا خوب شدم

خدایا شکرت که هوامونو داری   خدایا همه امیدمون به خودته فقط خودت   نفسای من گل پسرام  خدایا خودت مواظبشون باش  

منم اصلاح میکردم صورتم پر جوش میشد الان خیلی وقته دیگه اصلاح نکردم با بند با ژیلت میزنم اگه خیلی واجب باشه واس جای جوشمم ماسک ماست و زرچوبه با یکمی ابلیمو گذاشتم خوب شده الان 

تیکر تولدمه 😍❤
منم اصلاح میکردم صورتم پر جوش میشد الان خیلی وقته دیگه اصلاح نکردم با بند با ژیلت میزنم اگه خیلی واج ...

منم موام طلاین قبلنا باژیلت میزدم ایندفعه جوگیرشدم

2738

کرم ضد لک و روشن کننده بسیار قوی گیاهی دارم دست سازه    از بین برنده لک کک و مک جوش و جای جوش آفتاب سوختگی و سیاهی دور چشم آبرسان و جوان کننده قیمت ۱۱۵  تماس ۰۹۱۹۸۸۰۰۶۹۸   کانال @keremgiahim