2733
2734

من یه مدت خیلی با سر و صدا کار میکردم بعد بچه همش میپرید بالا حالا هرچه قد سر وصدا میکنم بچه اصلا واکنش نشون نمیده خیلی استرس گرفتم 

میگم نکنه به خاطر اون صداها باعث شده شنواییش آسیب دیده باشه

قدر مادر را فقط نوزادی میداند که اگر تنی عطر مادرش را ندهد آن را پس میزند گمانم تنها اوست که میداند هیچکس جز مادر ارزش معشوق بودن را ندارد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب از دکترت بپرس

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2728
فکر نکنم آخه جنین فقط حس چشایش فعاله

یعنی تو شکم نمیشنوه؟؟؟

قدر مادر را فقط نوزادی میداند که اگر تنی عطر مادرش را ندهد آن را پس میزند گمانم تنها اوست که میداند هیچکس جز مادر ارزش معشوق بودن را ندارد 
ای خانوم چ حرفیه اینا ب خودت استرس میدی،ی سونوی بیوفیزیکال برو محض اطمینان.

دیگه سونو نمیتونم برم هیی

2738
یعنی تو شکم نمیشنوه؟؟؟

نفکر نکنم ی جا خوندم که جنین تو شکم مادر فقط حس چشایش فعاله دیگه نمیدونم چقد صحت داشته باشه

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir
برو جلو ظرفشویی آبو باز کن ببین چیکار میکنه من هربار ظرف میشستم دخترم تکون میخورد به صدای آب حساس بو ...

خب همین دیگه من ظرف میشستم بعد خیلی ظرفارو میزدم بهم بچه بیچاره همش میپرید بالا حالا اصلا به هیچ صدایی واکنش نشون نمیده

نفکر نکنم ی جا خوندم که جنین تو شکم مادر فقط حس چشایش فعاله دیگه نمیدونم چقد صحت داشته باشه

خیلی نگرانشم😭😭😭

دیگه سونو نمیتونم برم هیی

نترس عزیزدلم ویگه جایی برای تکون نداره که عزیزم ☺ب سلامتی زایمان کنی 3روز دیگه میگیری بقلت خلاص میشی ازاسترس

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
خیلی نگرانشم😭😭😭

نگران مباش ان شاالله چیزی نیست، ولی واسه اینکه خیالت راحت شه با ی پزشک مشورت کن

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir
نترس عزیزدلم ویگه جایی برای تکون نداره که عزیزم ☺ب سلامتی زایمان کنی 3روز دیگه میگیری بقلت خلاص میشی ...

آخه مشکل تکون خوردنش نیست گلم 

مشکل اینه تکون میخوره ولی به صداها واکنشی نشون نمیده

2706