2733
2739
عنوان

خواستگار

509 بازدید | 23 پست

برای خواهرم دیشب خواستگارامد،دوست برادرهمکارشه.خودش وپدرومادرش امدن ،فقط شیرینی معمولی اوردن،خواهرم خیلی بهش برخورده که چراگل نیاوردن میگه خسیسن .شرایط پسرتقریباخوبه.ولی خواهرم به شدت ازخساست بدش میادچون خودش خیلی لارجه،به نظرتون کارخانواده پسره زشت بوده یاماداریم خیلی سخت میگیریم؟

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

تو خواستگاري رسمي كه پسر بياد گل و شيريني ميارن

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

خواستگاری اومدن یا اشنایی؟

اگه دفعه اول بود و برای اشنایی اومدن خوبه

اگه خواستگارن و قراره جواب مثبت بگیرن طبق صحبت های خواهرتون و اون اقا، خب اوردن دسته گل پسندیده تر بود

😁
خواستگاری اومدن یا اشنایی؟ اگه دفعه اول بود و برای اشنایی اومدن خوبه اگه خواستگارن و قراره جواب مث ...

قبلا پسره با مادرش وخواهرم ومادرم همدیگه رویه جلسه بیرون دیده بودن ،اینبارقراربود باپدرش بیادخونمون که دیشب امدن

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤
2706