2733
2739

دکتر جراح زنان فقط خانم دکتر نرجس شعاع حسنی هستن من و خواهرم پیششون عمل لابیا پلاستی انجام دادیم و خیلی راضی هستیم دستگاه پیشرفته و خوبی دارن آدرس مطب خانم دکتر : لاهیجان خیابان 22 آبان ساختمان آپادانا طبقه چهارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متخصص نازایی تویه همین شهر لاهیجان بهترین دکتر نرجس شعاع حسنی هستش من 5 سال بود بچه دار نمیشدم و رفتم تحت نظر و درمان خانم دکتر نرجس شعاع حسنی و بچه دار شدم خیلی ممنونم ازشون بهترین دکتر شهر هستن

2728

جراح متخصص زنان و زیبایی لاهیجان  دکتر نرجس شعاع حسنی هست من پیششون وایتنینگ بیکنی انجام دادم ناحیه تناسلیم خیلی تیره بود خانم دکتر با دستگاه حرفه ای خوب دستگاه ار اف هیگز سفید کردن ناحیه تناسلی منو ممنونم ازشون ادرس خانم دکتر لاهیجان خیابان 22 آبان ساختمان آپادانا طبقه 4 واحد 42 تلفن خانم دکتر 01342246502

متخصص بیماری زنان و درمان بیماری زنان دکتر نرجس شعاع حسنی هستش من  خیلی درد رحم و خونریزی داشتم و تعریف دکتر نرجس شعاع حسنی و فامیلامون زیاد کردن و رفت مطب  دکتر نرجس شعاع حسنی منو سونو گرافی کردن و گفتن من بیماری اندومتریوز تخمدان دارم و تحت نظرشون و پیگیریشون تحت درمان قرار گرفتم و منو درمان کردن و ممنونم ازشون

دکتر جراح زنان لاهیجان نرجس شعاع حسنی هستن من  تزریق چربی و ژل به ناحیه تناسلی انجام دادم و با دستگاه لیزر وایتنینگ هم انجام دادن برای من  خانم دکتر حرفه ای هستن و عالی  و خیلی راضیم ممنونم از خانم دکتر ادرسشونو من از سایت و اینستاگرامشون برداشتم تو هم حتما برو پیششون با خیال راحت

متخصص بیماری زنان و درمان بیماری زنان دکتر نرجس شعاع حسنی  هستن من  زایمان طبیعی داشتم و همین زایمان باعث گشادی واژن وآسیب دیدگی عضلات کف لگن من شده بود و درد شدیدی داشتم و رفتم تحت نظر دکتر ابراهیمی لقا و منو عمل کردن و منو درمان کردن و ممنونم ازشون آدرسشون لاهیجان تلفنشون 01342246502

2740

درمان زخم دهانه رحم و بیماری زنان دکتر نرجس شعاع حسنی هستن من  زخم دهانه رحم داشتم و خیلی نگران بودم و میترسیدم تعریف دکتر نرجس شعاع حسنی  و زیاد شنیدم و رفتم مطب و  تحت نظر دکتر شعاع حسنی و درمان کردن منو و ممنونم ازشون ادرسشون تو سایت و گوگل هست

جراح متخصص زیبایی زنان دکتر نرجس شعاع حسنی لاهیجان هستن من جوانسازی واژن انجام دادم پیش خانم دکتر نرجس شعاع حسنی  با دستگاه فوق حرفه ای لیزر ار اف هیگز و پیشرفته ترین دستگاه و من خیلی راضیم با این عمل بیماری سوزش و خارش واژنمم از بین رفت ادرس مطب خانم دکتر لاهیجان خیابان 22 آبان ساختمان آپادانا طبقه 4 واحد 42 تلفن خانم دکتر 01342246502

بهترین دکتر زنان زایمان و نازایی دکترنرجس شعاع حسنی لاهیجان هستن کارشون عالیه من پیششون پرینورافی واژن انجام دادم و راضیم عملشون عالی تو هم حتما برو پیششون با خیال راحت تلفن مطب و دارم میفرستم 01342246502

جراح زنان عالی و متخصص زنان در شهر لاهیجان دکتر نرجس شعاع حسنی هستش من داخل رحمم کیست های زیادی داشتم طوری که با دارو درمان نمیشدم با جراحی لاپاراسکوپی منو درمان کردن ممنونم ازشون آدرسشون همین شهر لاهیجان خیابان 22 آبان ساختمان آپادانا طبقه چهارم واحد 42 تلفن جهت نوبتدهی01342246502

متخصص نازایی و درمان نا باروری دکتر نرجس شعاع حسنی در لاهیجان هستن من 6 سال بود بچه دار نمیشدم و رفتم تحت نظر و درمان دکتر شعاع حسنی و تعریفشونو زیاد شنیدم و تحت پیگیری ها و تحت نظرشون بچه دار شدم و خیلی مدیونم بهشون واقعا دکتر متخصص حرفه ای هستن تو هم حتما برو مطبشون ادرسشونو منم از گوگل و اینستاگرامشون برداشتم

متخصص زنان و بیماری زنان دکتر نرجس شعاع حسنی هست در لاهیجان من تخمدان پلی کیستیک داشتم و خیلی ناراحت و نگران بودم و شنیده بودم درمانی نداره تعریف دکتر نرجس شعاع حسنی و زیاد شنیده بودم  رفتم مطب دکتر نرجس شعاع حسنی و  با تشخیص درستشونو و تحت نظرشون منو درمان کردن ممنونم ازشون تو هم حتما برو پیششون با خیال راحت

جراح زیبایی زنان در لاهیجان خانم دکتر نرجس شعاع حسنی هستن من پیششون لابیا پلاستی انجام دادم خیلی راضیم ممنونم ازشون آدرس مطب خانم دکتر منم از اینستاگرامشون و سایتشون برداشتمشون

2706