2737
2739
عنوان

برا مامانم دعا کنین

174 بازدید | 15 پست

پیرو تاپیک قبلیم بگم خیلی گریه کردم چشام بازنمیشه فردا باهاش میرم دکتر فوق تخصص دعا کنین هیچی نباشه دعاکنین😭😔🖤

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره❤ عشق همسرم هسدم💃

خدایا مادر این دوستمون سالم و سلامت باشه. آمین 🙏

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🙏

اَللّهمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🙏

انشاالله با خبرای خوب بیای  خداست هیچ‌کس شاهد بیماری عزیزانش نباشه الهی امین

🖤😔واقعا سخته دکترش یا احتمال سکته مغزی داده یا تومور که خالمم داشت نمدونم امشب خوابم نمیبره کاش اصلا امروز خواب بوده باشه😭😭

انشالله که هیچی نیست درکت میکنم منم دقیقا همچین موقعیتی برام پیش اومد پدرم مریض بود یک آزمایشی داد برای گرفتن جوابش اونقدر که میترسیدم برم بگیرم میلرزیدم شبش از خدا خواستم اگه جوابش خوب باشه ۳۰ درصد از حقوقم رو با ۱۰۰۰ تا صلوات وکمک هرچند کوچکی به دختری برای جهیزیه بدم خدا شاهده وقتی وارد آزمایشگاه شدم اصلا انتظار اینو نداشتم که بهم بگه خوبه یعنی دکتره چون مارو ناامید کرده بود توهم درحد توانت نذری چیزی بکن

2738
نزارین ازالان روحیش خراب شه 

روحیش خیلی خرابه دکتر بی فهمش جلو خودش گفته فردا میبرمش ی دکتر دیگ امروز خیلی گریه کرد خیلی دلش گرفته بود 

2706