2733
2739
پس واقعا مشکل دارب. مشکل روانی داری. واقعا من دلم اصلا برای امثال شما نمیسوزه. پس بمون و بسوز یا خود ...

دارم خانوادمو میگم من از خدامه حتی روز اخر عمرم باشه طلاق بگیرم فقط یه ساعت نفس بکشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دارم خانوادمو میگم من از خدامه حتی روز اخر عمرم باشه طلاق بگیرم فقط یه ساعت نفس بکشم

اوه. ببخشید. فکر کردم شما این افکار رو داری. مگه نمیتونی مستقل باشی؟

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)
2728
اوه. ببخشید. فکر کردم شما این افکار رو داری. مگه نمیتونی مستقل باشی؟

نه بابا به هیچکی نمیشه دلخوش بود به زور شوهرم دادن شاید با مردن دست از سرم بردارن

هنوز شهرداری ساعت ۹ میاد آشغالها رو میبره ؟😂😂😂 من تو دلم مونده یه بار من ساعت نه آشغال ببرم در خو ...

ميگن مياد

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738

عزیزم این یک بیماریه که اسمش پارانویا هست،متاسفانه یکی از اشناهای ما میخواست ازدواج کنه،پسره رو برده بود پیش مشاور اونجا مشاور تشخیص داد که این پسر بیماری شک نسبت به همسر داره و خداروشکر زود فهمیده بودن و د نکردن،ای کاش همه ما یاد بگیریم قبل ازدواج پیش مشاوره و روانشناس بریم

عزیزم این یک بیماریه که اسمش پارانویا هست،متاسفانه یکی از اشناهای ما میخواست ازدواج کنه،پسره رو برده ...

قبل ازدواج یه سری مشکل پیش اومد خب میتونست ازدواج و بهم بزنه ولی بی عرضه این کارو نکردم