2733
2739
عنوان

حال روحی پسرم

1166 بازدید | 43 پست

پدرشوهرم یک هفته ست  ناگهانی فوت کرده،پسرم نه سالشه خییییلی بهش وابسته بود میتونم به جرات بگم بزرگش کرد روز تشیع جنازه ازنزدیک شاهد خاکسپاری هم بود ازاون روز به شدت لاغر شده چندشب تب کرد خوراکش فقط گریه شده همش بغض داره و حرفشو میزنه سه روز مدرسه نرفت گفتم حالش بهتر میشه نشد که نشد کلی وسایل شخصیشو آورده خونه باهاشون سرگرمه مدام تو کامپوتر عکساشو میبینه و اشک میریزه میخوام ببرمش پیش مشاور ولی تااون موقع دعایی چیزی بلدید که آرومش کنه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

همین فردا ببرش مشاوره 

بعدم ب همسزت بگو باهاش صحبت کنه و مرگ هم جزئی از زندگیه 

بگه همونقدر خودش هم ب پدرش وابسته بوده و از دوریش الان ناراحته ی جورایی بهش کمک کنید خودش را وفق بده 

البته زمان میبره 

خداپدر شوهرتو رحمت کنه .

بزارید گریه کنه و سوگواری کنه .شده در کنارش برای اون مرحوم گریه کنید و ازش بخوایید گریه کنه .بهش بگید اون جاش خوبه و اونو میبینه و ازین حرفا

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

سلام .تسلیت میگم 

کاش خاکسپاری نمیبردینش 

ولی براتون آرزوی صبر دارم به خصوص برای پسرت 

واقعا سخته 

چه انتظاری داری .من خبر مرگ یه غریبه را میشنوم تا چند هفته داغونم 

...
2738
کاش همونجا یکم از خاک مرحوم میریختید رو سرش سرد بشه

من که نمیدونستم بعدا گفتن که دیرشده بود میگن همون روز باید میریختم

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
صوره عصر يخون بهش فوت كن

یس و عصر به اب خوندم دادم حتا بهش غسل صبر یاد دادم گفتم انجام بده طفلک فقط چشاش اشک داره وبغض 

من که نمیدونستم بعدا گفتن که دیرشده بود میگن همون روز باید میریختم

اینا همش حرفه 

داماد ما هم سه ماهه فوت کرده .خواهر زاده هام روی سرشون خاک مزار ریختن .

ولی دختر کوچیکش که خیلی وابسته بود هنوز داغونه و اوضاعش بده .نه غذا میخوره نه دل به درس میده 

...

نباید میزاشتی تو تشیع باشه

پسر منم اینطور شد 

نمیتونست و نمیخواست قبول کنه مرگش رو 

درسش به شدت بد شد اون سال 

خیلی دریاره بهشت براش حرف میزنم و اینکه الان بهش خوش میگذره دوست داره ما هم بریم پیشش 

عزیزم از فردا حتما بره مدرسه. اینجوری درگیر درس  میشه حداقل تو مدرسه با بچه ها سرگرم میشه

دوروز رفت معلمش زنگ زد گفت بیایید ببریدش ازصبح داره گریه میکنه خودشم رغبتی نداره بره ولی باید بفرستمش 

همین فردا ببرش مشاوره  بعدم ب همسزت بگو باهاش صحبت کنه و مرگ هم جزئی از زندگیه  بگه همون ...

من خیلی باهاش صحبت کردم میگه میدونم ولی دلم براش تنگ شده دلم میخوادش میخوام الان پیشم باشه به حدی سوزناک حرف میزنه نمیتونم خودمو کنترل کنم بیشتر وقتا بغلش میکنم باهم گریه میکنیم

2706