2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قابل توجه دوستان شوخ حاضر درتاپیک من شیرازیم ولی کارشو ندیدم :)

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
هيچ كس نمي شناسه ؟😕🙄🙄🙄

من یه خانمی می شناسم  سالنش معمولی هست ولی من چندتا کارش دیدم خوبه جدیدا پیش شبنم نظیف تهران دوره دیده، خیلی شیک و طبیعی میکاپ میکنه اگر خواستی بت آدرس بدم.

خدایا سپاسگزارم
2740
قابل توجه دوستان شوخ حاضر درتاپیک من شیرازیم ولی کارشو ندیدم :)

ناراحت شدی؟ حلالم کن اون دنیا من میشم شیرازی حوصله ندارم دنبالت بگردم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
ناراحت شدی؟ حلالم کن اون دنیا من میشم شیرازی حوصله ندارم دنبالت بگردم

نه عزیزم باور کن 😊😊

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
استارتر عزیز، فرنوش جبیری هر چند روز یکبار بازدید عروس میذاره. برو خودت از نزدیک ببین

ولی معمولا آرایشگرایی که اسم رسم دارن ببخشیدا ولی اگه خودمون بریم از بد شانسیمون عین جن میشیم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
دوستم تابستون عروسش بود، خودش که اصلا راضی نبود میگفت حیف پولی که دادم، نمیشه وگرنه عکس میخواستم خود ...

واي واقعا ؟ يكم توضيح ميدي سبك كارش چجوريه؟ 

بزن بر طبل بي عاري كه 
استارتر عزیز، فرنوش جبیری هر چند روز یکبار بازدید عروس میذاره. برو خودت از نزدیک ببین

رفتم ديدم ولي ميخوام ببينم واقعا مثل اون مدل هايي كه توي بازديدها نشون ميده، درست ميكنه ؟

بزن بر طبل بي عاري كه 
واي واقعا ؟ يكم توضيح ميدي سبك كارش چجوريه؟ 

خیلی تو آرایشش از رژ گونه پر رنگ استفاده کرده بود، همین باعث شده بود خیلی بد نشون بده صورت ش. به نظر من عروس مهم میک آپ هست. ولی با این وجود شینیون و رنگ موهم من نپسندیدم خیلی دمده بود

خدایا سپاسگزارم
2706