2737
2739

دیروز قابلمه آگرین سفارش دادم برام اوردن امروز توش برنج پختم آب برنج دو قاشق سرریز شد رو بدنه قابلمه جاش مونده هرچی شستم نرفت

تاپیک زدم بگم گولشونو نخورید جنسشون آشغاله

خودم قابلمه چودن دارم ۶ ساله دارم یه آخ نگفته اونوقت اینم از جنس ایرانی بعد میگن حمایت کنید😒😒😒😒

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

حالا خوبه آبه چیز دیگه نریخته روش

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هیچوقت از جنس ایرانی خوشم. نیومد😂از چینیای دسته دو بخرم کمتر حس اسکولی بهم دست میده😒(این نظر خودمه و اسکولم ب خودم گفتم وای بحال کسی ک بپره بهم!)

افتخار میکنم لر هستم😀😀😀😀😀😀
2728
چرا گول خوردی اخههه

من بشم درس عبرتی برای سایرین😣

حالا خوبه آبه چیز دیگه نریخته روش

من خریدم عالیه این جوری هم نیست 

من همیشه به کارنامه‌ام با این دید نگاه میکردم که عیب نداره نوزده برادر بیستِ،🤗هجده خواهر نوزدهه🙃، هفده داداش ناتنی هجدهِ☺، شونزده آبجی کوچیکِ هفدهِ🙂، همینجوری پیش میرفتم تا اینکه😮یه بار چاهار و نیم شدم😥حساب کردم دیدم میشه نوه عمه ی پسر خاله ی ۲۰😕😂😂
2738
من خریدم عالیه این جوری هم نیست 

اولین باره توش برنج پختم دیروز بدستم رسید😶

واسه شمام آگرین؟

حمایت وقتی معنی داره که در ازای پولی که میدیم خدمات دریافت کنیم در غیر این صورت اسمش میشه حماقت نه ح ...

دقیقا

خدا نکنه درس عبرت بشی...یادت بمونه کول تبلیغ نخوری😯

اخه تو برنامشون خیلی تبلیغ میکنه گفتم امتحان کنم وگرنه این پولو گم میکردم کمتر میسوختم

اولین باره توش برنج پختم دیروز بدستم رسید😶 واسه شمام آگرین؟

من هر چی ایرانی گرفتم‌مثل چی پشیمون شده

این اگریل هم حتی تو تبلیغش داد میزد جنسش آشغاله

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
2706