2733
2734

سلام خانمهاتوروخدا کمکم کنید چکارکنم بیماری ازخونمون بره نوبتی یبار خودم یبارپسرم هردفه ی دردمونه یبار سردرد دارم تاخوب میشه قلبمه تاخوب میشه معدمه دیگه خسته شدم گوسفندنذری دادم عقیقه دادم اما بیماری خونمو رهانمیکنه بدادم برسید ک خستم 

تیکر مستقل شدنمه ,لطفاواسم صلوات بفرستید واسه مستقل شدنم ازخانواده همسرم دلم ارامش میخاد باصلواتتون بم ارامش بدیدمرسی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همیشه مراقب باشید پیشگیری کنید چیزای مقوی مناسب هرفصل درست کن.وقتی میدونی فلان چیز برا معده بد مصرف نکن وقتی هواسرده چیزای گرم درست کن ویتامین ث ومیوه بیشتر مصرف کنید.کلن باید مراقب بود.خودتو ضعیف نشون نده .

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2738
دعا بگیر شایدچشم خوردی

ازکجا ازاین چیزا میترسم 

تیکر مستقل شدنمه ,لطفاواسم صلوات بفرستید واسه مستقل شدنم ازخانواده همسرم دلم ارامش میخاد باصلواتتون بم ارامش بدیدمرسی 

عزیزم برای تک تکتون عقیقه کنید دعای مخصوصشم با ذکر اسم بگید و میدونید که گوسفند عقیقه شرایط خاصی داره نباید گوشش یا جاییش سوراخ شده یا بریده باشه شاخش نباید شکسته باشه گوشتشم خودتون نباید بخورید یعنی خود شخص و پدر و مادرش نباید بخورند بهتره بدید خانه سالمندان یا دارالایتام

اگه میتونی ی روضه بگیر قران زیاد بخون حدیث کسا بخون  اسپند دود بده

قران میخونم اتفاقاازامروز چله حدیث کسا گرفتم روی اب بخونم ب نیت شفا روضه رو حتماتواولین فرصت باید بدم ان شاالله

دست شستن

ب بچه هاتون یاداوری کنید حتما قبل از خوردن هر ماده غذایی دستاشونو قشنگ بشورن.مطمئن باشید نصف بیماریهاتون کم میشه بخصوص سرماخوردگی که یکی از راههای پیشگیریش رعایت بهداشته

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
2706