2733
2739

در اين تاپيك هر كسي هدف مشخص خودش رو بگه 

هدف هايي كه بايد بهشون برسيم يعني بهشون قول رسيدن داديم 

اول اهدافتون رو بنويسين 

بعد هر شب ١٢ بيايم گزارش بديم كه امروز براي نزديك شدن به هدفمون چيكار كرديم 

♥️كنار هم به هم انرژي بديم و بريم بالا✅

هدف من رسيدن به پزشكي تهران در كنكور ٩٨ 

خدا رو شكر اين توانايي رو در خودم مي بينم ولي بخاطر مشكلاتم يكم دير شروع ميكنم 

اما قطعا و قطعا بهش ميرسم 

هنوز پنج ماه طلايي داريم كه از روز به روزش استفاده ميكنن از ثانيه به ثانيه اش ♥️

ثبت هدف 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اِ اینجا کجاست🤔

من کیم🤔 

ببخشید اشتباه اومدم 

بی هدف ترین موجود روی کره ی زمین منم😏

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
2731

میگن اهدافتو پیش خودت نگه دار و تا زمانیکه بش نرسیدی درموردش با کسی حرف نزن

بچه ها لــــــــــطفا واســــــه سلامـــــــتی عــــــشقم دعــــــــا کنین.ازتون التماس میکن. حداقل به نیتش یه صلوات بفرستین...ازتون ممنونم خدا به همتون ارامش بده.                        خــــــــدا جونمالتماس میکنـــــــم همیــــشه مواظـــــب عشـــــــقم باش.اون خیلــــــــی ادم خوب و مهربونی خودت که میدونی.به خاطر دل پاکشـــــــم که شده همیشه پشتش باش وادمای سالم و درستیو مسیر زندگیش قرار بـده. امین یارب العالمین.خداجونم ممنونم که عشقم سالم و سرحال رو زمین هستش و نفس میکــــــشه.هرجــــــا هست امیدوارم همــــــــــیشه خوش باشه.😍😍😍😍😘😘😘😘 دوست دارم بــهــــتریـنــــم...من امتحان زبان انگلیستونو با هزینه کم میدم...هرچقد در توانتونه میتونین پرداخت کنین ..اگه خواستین بیاین پی وی با هم هماهنگ بشیم...
2738
2706