2733
2734
عنوان

بزرگ شدن شکم در بارداری

1059 بازدید | 13 پست

سلام به همه

به تازگی هفته ی 11 بارداری رو تموم کردم. ولی شکمم اصلا بزرگ نشده. یکی از فامیلمون که ماما هست بهم گفت باید زیر شکمت سفت شده باشه ولی من همچین حسی ندارم.

از دیروز خیلی نگران شدم. البته صدای قلبشو در هشت هفتگی شنیدم. ولی همش میترسم از اون موقع رشد نکرده باشه.

آخه چرا شکمم سفت نمیشه پس

ای دوست قبولم کن و جانم بستان / مستم کن و از هر دو جهانم بستان / با هرکه دلم قرار گیرد بی تو / آتش به من اندر زن و آنم بستان

برا من که اینجوری نبود 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا منم امروز صبح از خواب بیدار شدم حس کردم شکمم کوچیک شده😐

فک کنم روزای قبل نفخ داشتم 😅

چون از دیروز دیگه بعد از غذا نفخ نمیکنم 

ایشالله ک چیزی نیست 

خدایا هزاران بار تورا سپاس بخاطر حس زیبای مادری که نصیبم کردی....خدایا پناهش باش،جهان تاریکی محض است؛میترسم ،کنارش باش 🙏                                                  ❤لاحول ولاقوة الا بالله العلي العظيم❤
2728

من هفته ی ۱۸ ام تااازه این هفته یه ذره شکمم مشخص شده

همه هم میگفتن ما تا حالا حامله اینطوری ندیدیم

ولی سونوی آنومالی که رفتم گفت وزن بچه طبیعیه و چون همه ی فضای شکمتو پر کرده شکمت بزرگ نشده

اگه خودت لاغر و متناسب باشی اونقدرا شکمت زود بزرگ نمیشه

2738
وای چه حرفا من تا ۲۸ هفتگی اصلا اصلا شکمم بزرگ نشده بود هیچ چیز سفتی احساس نمیکردم هرکس منو میدید نم ...

واقعااا

خدا کنه منم اینجوری باشم 

ای دوست قبولم کن و جانم بستان / مستم کن و از هر دو جهانم بستان / با هرکه دلم قرار گیرد بی تو / آتش به من اندر زن و آنم بستان
اوههههه تا ۵ ماه جا داری تازه اون موقع یه ذره بزرگ میشه اونم فقط خودت میفهمی،مث من

منم دوست ندارم شکمم زود بزرگ بشه ولی با حرفایی که شنیدم حس میکردم باید حداقل یه ذره سفت تر شده باشه.

منم هفته شونزده هستم نشون نمیده.بهتره که کمتر ترک میخوره شکم 

آره شکم کوچیک که خیلی خوبه فقط یکم استرس میگیره آدم از اینکه اصلا مشخص نیست بارداره 

آره شکم کوچیک که خیلی خوبه فقط یکم استرس میگیره آدم از اینکه اصلا مشخص نیست بارداره 

منم هنوز گاهی شک میکنم که باردارم یا نه با اینکه دوبار سونو رفتم😄

گرنگهدار من آنست که من میدان    شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...عشقم دخترم❤❤❤❤❤❤