2733
2739

سلام انشالله همتون به سلامتی فارغ شین .😍

خانما من ۲۳ هفته هستم یعنی اوایل۶ ماه اما از لحاظ ظاهری اصلا تغییر نکردم و فقط شکمم یه کوچولو مثل توپ اومده جلو بخدا خییییلی نگرانم هرکسی هم می بینه میگه تغییر نکردی.

به نظرتون مشکلی هست ؟؟باید آزمایش خاصی بدم؟؟چیکار کنم ؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واااا نه من ۹ ماهگی تابلو شدم جفت بارداریام بچه هام بالای ۳ کیلو و نیم

واقعا ؟؟خودمم دوست ندارم چاق شم اما همش نگرانم که خدایی نکرده مشکلی باشه .دو رو برم خانمای باردار همسن بیشتر از من تغییر کردن .

ای بابا حساس نشو من هفته 33 هستم اصلا تغییر نکردم و یه کووووووچولو شکمم بزرگ شده اگه سونو و آزمایشات ...

وزن‌نی نی ۳۱ هفته‌چند بود؟

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج
2738

هروقت میرفتم زایشگاه یه زنایی رو میدیم بدون اغراق پنج برابر شکم منو داشتن ولی همش باد و ابه و خودشون پف کردن ادمای لاغر و قد بلند شکمشون کوچیکه برو خداروشکر کن که بعدش پهلو و شکم نمیاری

ای بابا حساس نشو من هفته 33 هستم اصلا تغییر نکردم و یه کووووووچولو شکمم بزرگ شده اگه سونو و آزمایشات ...

مشکل نداشتن هیچ کدوم خدارو شکر ولی از بس همه بهم گفتن تغییر نکردی خیییلی حساس شدم نگرانم کرده ‌

عزیزم هیچ ایرادی نداره مهم اینه سونو بهت بگه بچت رشد کرده من ۴۵ گیلو بودم تو کل ۶ ماه ۱ کیلو اضافه کردم شدم ۴۶ ولی خدارو شکر دخترم رشدش عالیه ینی هرچی میخورم میره واسه اون،الانم که رفتم تو نه ماه۵۲ کیلو ام فقط شکمم بزرگ شده اونم نه خیلی دیگه تا حدیه که شوهرم میگه پس کی شکمت بزرگ میشه چرا اینقد کوچولوئه

من ۳۸ هفتم شکمم اینقد کوچیکه کسی باورش نمیشه 😂😂 ۳۲ هفته ک وزنش ۱۷۰۰ بود الانک‌نمیدونم 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

اووووف برای چه چیزایی هم نگران میشی ها😐

منم تا هفت ماهگی اصلا تابلو نبودم تازه کلی هم خوشحال بودم 😌

خدا جونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها میشه من دیر بمیرم اخه نمی خوام بچه ام مثل خودم بی مادر بزرگ بشه توکه بی مادری نکشیدی بدونی چه دردیه😔😔😔

منم هر کس میبینه میگه وااای شکمت اندازه 8 ماهه نیست. ولی بچه نرماله بیخودی چاق بشم ک چی

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2706