2733
2739
عنوان

ایده دوم برای کار خانگی

154 بازدید | 4 پست

دوستان یه ایده دیگه هم دارم برای کار خونگی. شما میتونین توی خونه غذاهای ساده کودک درست کنین و بفرستین برای مادرا. در بسته بندی شکیل و خوشگل و با رعایت بهداشت و نحوه صحیح درست کردن غذاها

مثلا فرض کنین پوره سیب رو درست می کنین به روش بخارپز کردن سیب و اونو میریزین توی ظرف استریل. میتونین بریزین توی شیشه های کوچیک و بجوشونین و هوا گیری کنین که درش قفل بشه

رمز موفقیت استفاده از محصولات ارگانیک، روش صحیح پخت و بسته بندی صحیح و زیبا و تبلیغات و پایین نگه داشتن قیمت هست

دوستان ي سوال

بنظر شما دست فروشي ملحفه جواب ميده برا شب عيد ؟

تو محل ما يجا هس همه بساط ميكنن برا شب عيد

ملحفه هاي خوش طرح؟؟؟

كاش ارزوي بزرگ شدنمو از خدا پس ميگرفتم چون هيچ چيز مثل بزرگ شدن نميتونه لبخنداي واقعيتو محو كنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان ي سوال بنظر شما دست فروشي ملحفه جواب ميده برا شب عيد ؟ تو محل ما يجا هس همه بساط ميكنن برا ...

عید فکر نکنم کسی بره ملحفه بخره تو این گرونی هنر کنن همون خریدای مهم عید و انجام بدن

خدا جونم شکرت...
2731
عید فکر نکنم کسی بره ملحفه بخره تو این گرونی هنر کنن همون خریدای مهم عید و انجام بدن

اهان

كاش ارزوي بزرگ شدنمو از خدا پس ميگرفتم چون هيچ چيز مثل بزرگ شدن نميتونه لبخنداي واقعيتو محو كنه