2733
2739

از یه مهد شاکیم یروز بیشتر پسرم نرفت نه خوشش اومد نه من برخلاف تعریفشون بدرد نخوره تازه دوماهه باز شده گول خوردم بخاطر نزدیکیش رفتم پول دادم بهشون تازه متوجه شدم خیلی گرون هم حساب کرده باهام 

حالا میگه بهزیستی گفته میتونید پول رو پس  ندید  درصورتیکه اولش بمن گفت پولتون سوخت نمیشه کلا زیاد راه اومد تا پول بریزم الان زده زیرش پولم مهم نیست میخام تنبیه بشه تا بقیرو اینطوری گول نزنه

متاسفانه بهزیستی همین رو میگه 

من همیشه به کارنامه‌ام با این دید نگاه میکردم که عیب نداره نوزده برادر بیستِ،🤗هجده خواهر نوزدهه🙃، هفده داداش ناتنی هجدهِ☺، شونزده آبجی کوچیکِ هفدهِ🙂، همینجوری پیش میرفتم تا اینکه😮یه بار چاهار و نیم شدم😥حساب کردم دیدم میشه نوه عمه ی پسر خاله ی ۲۰😕😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهزیستی زنگ زدم منم گفتم چرا الکی میگه پول سوخت نمیشه بعد میزنه زیرش بعدم ناشی و تازه کارن امکانات نداره مربیاشم بدرد نخور 

قراره بازرس بفرستن ولی خوب مثلا بازرس چیو میخاد بفهمه از درو دیوار اونجا 🙄🙄

بهزیستی هم بیخود اینو میگه بابت یه مهد تازه کارو بی تجربه اگه مهد سابقه دارو پنج ستاره بود حق دارن نه این که تازه راه افتاده از کجا میدونن حق با کیه 😐😐

واس همین دنبال اشنا هستم بلکم با حوصله تمام حرفم رو گوش بده بعد قضاوت کنن و البته تنبیه باشه واس طرف  وگرنه پولم دیگه برام مهم نیست 

2738