2737
2739

✅خواص دانه به برای پوست

لعاب دانه به برای زخم و سوختگی ، برای التیام ترک پوست دست و بدن ، لب ، بواسیر کافی روی موضع بمالید

✅رفع تیرگی کشاله ران و زیربغل 

مقداری خمیر ریش را روی محل خیس شده بزنید و با فرچه ماساژ دهید تا کاملا کف کند بعد از ۵ تا ۱۰ دقیقه بشویید 

✅برای داشتن ناخن های سفید و محکم 

۲ آسپرین + ۱ کپسول ویتامین A + روغن گیاهی + یک قاشق غذاخوری نمک در ۲۰۰ میلی لیتر آب ترکیب کنید و روی ناخن قرار دهید 

✅درمان زخم و فیبروم رحم

یک روز درمیان آش گشنیز میل کنید 

به هر چه فکر کنی همون میشه پس مثبت فکر کن😚

منم شنیدم خمیر دندان رو بمالید زیر بغل بعد بیست دقیقه آروم آروم برش دارید و یه مدت انجامش بدی هم زیر بغل رو سفید میکنه هم موهای ضائدش رو کم میکنه

اشتباهم این بود هر جا رنجیدم خندیدم فکر کردند درد ندارد ضربه ها را محکم تر زدند...
منم شنیدم خمیر دندان رو بمالید زیر بغل بعد بیست دقیقه آروم آروم برش دارید و یه مدت انجامش بدی هم زیر ...

چه جالب نشنیده بودم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

✅ برای رفع موهای زائد 

روغن رازیانه رو هرروز روی موضع ماساژ بدین بصورت دایره وار

بعد یه مدت موها نازک میشن و از بین میرن 

من خودم نتیجه گرفتم ☺️

✅ برای رفع موهای زائد  روغن رازیانه رو هرروز روی موضع ماساژ بدین بصورت دایره وار بعد یه مدت م ...

روغن رازیانه از کجا خریدی؟ ب صورت زدی؟ باعث جوش نمیشه؟ 

برای ازدواج خوب و خوشبختیم دعام میکنید؟ 
روغن رازیانه از کجا خریدی؟ ب صورت زدی؟ باعث جوش نمیشه؟ 

من عطاری خریدم گفت باید اصل باشه 

اره عزیزم ب صورت هم زدم 

ولی باید مراقب باشی ب مژه و ابرو نخوره 

جوش هم نزدم 

2740
یعنی دیگه مو درنمیاد؟بعد از چه مدت نتیجشو میبینیم؟کاش روی منم جواب بده خیلی خوبه اینجوری

من الان یه ماه میزنم خیلی کم شده رشدش خیلی جاهای پوستم اصلا درنمیاد و خیلی نازک شده 

فکر کنم حداقل چندماه باید استفاده شه تا نتیجه قطعی 

2706